Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyatosan fáj a mellem már...

Iszonyatosan fáj a mellem már 2 hónapja, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Eddig akkor fájt csak amikor feküdtem és felakartam kelni. Mostanában fekvéskor is fáj, ha fekvésből felkelek akkor is. Amikor talpon vagyok akkor is érzékeny de nem annyira fáj mint mikor fekszek. Feszül mindkettő és olyan érzés mintha leakarnának szakadni.

Nem vagyok terhes vagy ilyenek, menstruációs problémám van de az már 6 éve és ez csak most kezdett elő jönni nemrég:(

Ugye ez nem valami daganat vagy hasonló? Vagy ez mitől lehet? Nemrég tettem le a cigit mert elég sok ideig dohányoztam és elkezdtem paranoiás lenni hogy daganatos leszek és nagyon félek


Előre is köszönöm a válaszokat


20/L



2020. jún. 13. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bedurrantak a mirigyek, ne aggódj, rém kellemetlen, de majd magától megszűnik menses után. Sajnos nekem is volt, hogy két hónapig szenvedtem tőle.
2020. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak az a baj. Habár akkor sose fog elmúlni 😂 A menstruációs problémám az hogy nincs menstruációm. Egyszer jött meg, először és utoljára. (Hamarosan megyek vele orvoshoz)
2020. jún. 13. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kettőnek is köze van egymáshoz.
2020. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!