Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova dugjam el a betétet? SOS

Hova dugjam el a betétet? SOS

Figyelt kérdés
Megyek táborba nemsokára és akkor lesz meg. Hova rakjam egész napra , ha a táskát le kell rakni, és mondjuk nem lehet a táskához menni bármikor? a zseb nem jó megoldás , mert jobb esetben csak kicsi lesz és kilógna. Olyan kéne , hogy valamilyen tartóba, ami lehet nálam és nem lóg belőle ki a betét és azt tenném a zsebembe. Gondoltam a 10 db.-os papír zsepis csomagba rejtéssel, de ott alul és felül látszódna. Még valami tipp? Tegnap raktam fel egy másik kérdést, de ott nem pont ez volt a lényege

2020. jún. 13. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami övtáskád nincs?
2020. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam az előző kérdést. Rejtsd bele a zsepibe kicsire összehajtva, vagy vigyél magaddal egy övtáskát, azt csak nem vetetik le. Bár a zsepit akkor hova rakod, ha nincs se zsebed, se táskád? Szorongatod a kezedben...? De van ilyen kis nyakba akaszthatós műanyag tartó, amit úszáshoz szoktak használni, hogy beletegyék a pénzt, esetleg egy olyat is szerezhetsz és abba eldughatod. Azért nem olyan óriási egy betét, hogy sehova ne lehessen eldugni, nem meztelenül kell lenned :D
2020. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Esetleg megkérheted a felügyelő tanárt, hogy ő tartsa magánál a betéteidet, és adja oda mikor mosdóba mész.

Vagy vihetsz magaddal egy csini övtáskát, ha azt magatoknál tarthatjátok.

Ne parázz rá :) Ez természetes dolog, semmi nem történik akkor sem, ha valaki véletlenül meglátja, hogy kikandikál a zsebedből az egyik sarka.

2020. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs
2020. jún. 13. 18:40
 5/16 A kérdező kommentje:
Az övtáska írtam, de látom már jött több válasz is. Hát ha már beavatnám a felügyelőmért akkor a táskámban lenne, és úgy biztos engedné hogy oda menjek, de nekem ez elég ciki. Főleg hogy a tesóm ismeri is. A másik ne g fiú lesz
2020. jún. 13. 18:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyetek egyet vagy kérj kölcsön, még van idő a táborig és fel lehet erre készülni. Már kezdesz kicsit túl nagy feneket keríteni ennek, az előző kérdésednél is kaptál 100 ötletet, meg tanácsot, de semmi nem volt jó. Most is írtunk csomót, azért oldd már meg ezt valahogy, nők milliói képesek rá.
2020. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az előző kérdésnél tetszettek a válaszok, ezért fogom már merni kicserélni, mert átértékelődött bennem ez az egész+ A zsepi betétekét is alkalmazni fogom. És ha anyával megyek vásárolni, majd lehet megkérem az éjszakai betét vételére is
2020. jún. 13. 18:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, bocsi, nem akartam így ráddörrenni :D örülök akkor, hogy segítettek az ottani válaszok, jó táborozást, ne parázz rá erre jobban, nehogy elrontsa, hogy ezen izgulsz <3
2020. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Szerintem lesz az oldaltáskám és abba belerakom az értékeimet + a papír zsepis csomagot a betéttel és ha lesz másnál is folyton olyan, akkor magamnál lesz , ha nem akkor a nagyobb táskámba, és reménykedek hogy oda mehetek, ha nem akkor meg bekúszóm hogy folyik az orrom, már csak annyi kérdésem lenne, hogy ha meghajlik, akkor utána nem fog e kifolyni belőle?
2020. jún. 13. 19:02
 10/16 A kérdező kommentje:
* bekamuzom
2020. jún. 13. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!