Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi tágság? Hogyan tehetek...

Hüvelyi tágság? Hogyan tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek, ha a kérdést nem a megfelelő kategóriában írtam ki.


Mint a kérdésből is kiderült, a problémám a hüvely tágságával van. Ez sok esetben jelent zavaró és hátráltató problémát. Gyakran szorul levegő a hüvelybe, ami járás és torna gyakorlatok közben a szellentésnél is jelentkető hang kiadásával távozik. Járás közben gyakran ad ki cuppogó hangot, ami rendkívűl zavaró. Testnevelés órákon emiatt gyakran szorongok és a jógát is emiatt hagytam abba. Többnyire már csak itthon merek tornázni.


Nem szültem, nemi életet még nem élek és tampont sem használok, így a probléma valószínűleg genetikai okokra vezethető vissza. :/


Hasonló tapasztalatokat és tanácsokat szívesen hallgatnék meg, márha létezik erre a problémára gyógymód.


A válaszokat előre is köszönöm!


2020. jún. 16. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyne létezne, fizetős műtét

Beinjekciózzák a hüvely belső falát ezzel összehúzódásra késztetik az izmokat

Általában többgyermekes anyukák szokták ezt igénybevenni akik már túl vannak több szülésen

2020. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Uhh. Hát, legalább van megoldás, mégha nem is olyan rózsás.


Köszönöm válaszod!

2020. jún. 16. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy normális jelenség, szex, sport közben szokott fura/vicces pillanatokat okozni. Ilyet még nem hallottam, hogy járás közben is előjön. Érdemes lenne elmenned tini nőgyógyászatra megnézetni. Kegel gyakorlatok, vagy intim torna néven kereshetsz feszesítő hüvely/gátizom edzést.
2020. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez elég aggasztó.


Köszönöm válaszát és így fogok tenni!

2020. jún. 16. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát a mai kényelmes életünk és a sok ülés bárkinél okozhat ilyen problémát.

A megoldással kapcsolatban már leírták amit írni akartam.

2020. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az intimtornát javaslom, mivel jogázol, ezt könnyű megtanulni. Hatásos is.
2020. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

7# - Nem lettem boldogabb, de köszönöm a választ.

Olyan kérdésem volna még, hogy ezeket a beavatkozásokat időközönkét ismételni szükséges?


8# - Köszönöm szépen a választ. Mindenképpen meg fogom próbálni és reménykedem.

2020. jún. 16. 13:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat. #6 - #7
2020. jún. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!