Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Comi uno segíteni...

Canesten Comi uno segíteni fog a hüvelygombán?

Figyelt kérdés
Van sima Canesten krémem külsőleg és használatra,de attól még belül még ugyanolyan marad Így rávettem magam hogy venni fogok Canesten Combi uno kúpot.Egyébként nagyon fiatal vagyok (13) és anyámmal azt beszéltük hogy a biztonság kedvéért veszünk inkább kúpot mert így nem fog el múlni.Kinek használt?Orvoshoz nem megyek mert Candida gombák van az biztos, teszt alapján.

2020. jún. 16. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen de utána használj micovag huvelykupot legalább öt napig, nekem ezt javasolta a nőgyógyász
2020. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen teszt alapján? :S Ha nem voltál orvosnál, akkor ki vett kenetet?
2020. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod a patikában igaz nem olcsón de árulnak tesztet🌞
2020. jún. 16. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiába írsz ki több kérdést, akkor is azt a választ kapod, hogy menj nőgyógyászhoz. Hidd el, nem te leszel az első 13 éves, aki nőgyógyászhoz megy.
2020. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem használt. És a teszt sem mutatott semmit. (canesten teszt)

Ettől persze még neked használhat.

Ha biztire akarsz menni, orvos írjon fel vényköteles gyógyszert. Annyi ilyet látott már, vakon megmondja ránézésre is hogy neked mi használ legjobban.

2020. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Micovag hüvelygomba ellen

Vitagyn C bakteriális hüvelyfertőzés ellen

2020. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!