Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ájulásra hajlamos lányokat...

Ájulásra hajlamos lányokat kérdezem: milyen élethelyzetben történt már ájulás veletek?

Figyelt kérdés

Vannak "tipikus" helyzetek?

Pl. iskolai ünnepségek / hőségben / koncerten / vérvételkor / tömegközlekedésen?

Vagy nincs jelentősége a helyzetnek, teljesen véletlenszerűen történik?

20L



2020. jún. 18. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még soha nem ájultam el. De akiket láttam, az mind egytől egyig iskolai ünnepségen lett rosszul, miután álltunk már egy jó sort. Nálunk pl gimis ballagás több mint 2 óráig tartott, ott is rosszul lettek páran.
2020. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iskolai szabadtéri ünnepség a tűző napon.

Temetés a tűző napon, 35 fokban.

Tömött buszon, amikor 3x annyi volt a menetidő a lezárások, dugók miatt.

Vérvétel után, amikor úgy vette ki a tűt a nő, hogy ne szorította le, és ömlött ki a vérem.

Általában akkor, ha éhes és/vagy szomjas voltam. Pl. vértétel előtt nem lehet enni. Reggel nem otthon reggeliztem, így a buszon még éhnyomorral voltam.

Most már ezekre figyelek. Ha nagyon meleg van, akkor mindig van nálam víz. Vérvétel után leülök és azonnal eszem, iszom. Így már sokkal kevesebbszer fordul elő. És már nem buszozom :D

2020. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik amikor barátnőm haját festettük, és egyik pillanatról a másikra kiterültem minden előjel nélkül, a másik, amikor reggel indultam vonatra, és anyu az asztal alól szedett ki (nem is emlékeztem, hogy a konyhába mentem). A többinél​éreztem, hogy kezdek gyengülni, és kivert a hideg veríték. Akkor, ha tudtam, leültem, és megvártam, míg átmegy rajtam. Ez nem mindig sikerült. Szerencsére mostanában ritkán történik meg, de tinikoromban havonta minimum egyszer elájultam.
2020. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes mert én anno iskolai ünnepségeken soha nem lettem rosszul és nem ájultam el.

Viszont otthon annál inkább.

2020. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!