Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan lány, aki egyátalán...

Van olyan lány, aki egyátalán nem sminkeli magát? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is, légyszi!

2020. jún. 21. 19:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem lány vagyok, hanem nő, és soha nem sminkeltem magam. Nem akarok másnak látszani, mint aki vagyok. Nem a külcsín számít.
2020. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Mert nincs rà szükségem,sokkal szebb vagyok nélküle.

L23

2020. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
32 éves vagyok, soha nem sminkeltem, bár kipróbáltam tiniként. Nincsenek igazán nőies vonásaim, sminkben úgy nézek ki, mint egy transzvesztita. Na meg szeretem, ha tiszta az arcom.
2020. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sminkeltem magam soha. 36 éves vagyok. Szinte hibátlan a bőröm, de van egy vékony, szempilla dúsító szemhéj tetoválásom.
2020. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát...szempillaspriàlt hasznàlok, de ezzel kitelt. Soha nem kenek alapozót vagy ilyesmiket. Attól még is őrülnék.
2020. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Én még 14 évesen festettem a szemöldököm, korrektrot, meg nagyritkán bronzosítót használtam, mert beképzeltem magamnak, hogy dagadt az arcom, és vékonyítani kell...

Azóta volt egy párszor még, hogy a szemöldököm kifestettem, de már legalább egy éve azt sem. Színezett ajakápoló a max, amit használok. Őszintén, tetszem magamnak így, nem szeretnék változtatni magamon, plusz ha minden nap sminkkel kéne indítani, és minden este lemosással zárni a napot, akkor az eléggé idegesítene, sok időt elvenne, plusz alapból paranoiás vagyok, hogy károsítják a bőröm - és tényleg, szóval nem is érzem rossznak, hogy tartózkodom tőlük.

18

2020. jún. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Néhány éve sokat sminkeltem magam, minden nap alapozót, korrektort, púdert, pirosítót és szemöldökformázó gélt használtam, plusz időnként rúzst is.

Most, hogy már dolgozok, se kedvem, se energiám sminkelni.

23/L

2020. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon ritkán szoktam csak. Ilyenkor kicsit a számat pirosító szőlőzsírral, meg az arcomat testszínű korrektorral, hogy ne látszanak a hibák, meg finoman a szemhéjamat. Érzékeny a szemem és környéke, így szempillaspirál kilőve.

Egyébként nem szeretek, meg igazán nem is tudok jól sminkelni. Én úgy érzem, nekem nem is áll jól, meg szebb nem leszek tőle úgysem. Nincs energiám sem napi szinten ezzel szöszmötölni.

Anyám mániája a sminkelgetés, és úgy gondolja, nekem is "kellene".

40-es nő

2020. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Lusta vagyok hozzá😂
2020. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek smink nelkul nem tetszek, annak sminkkel se kelljek
2020. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!