Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves vagyok, lány,51 kg....

15 éves vagyok, lány,51 kg. Nagyon vékony vagyok és egyátalán nem tudok hízni emellett nagyon gyors az anyagcserém. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 09:34
 1/7 A kérdező kommentje:
162 cm
2013. ápr. 11. 09:39
 2/7 anonim ***** válasza:
egyenlőre szeritnem nem túl sok mindent. Késöbb lasssulni fog az anyagcseréd na meg azért a következő pár évben fog nőiesedni az alakod. A természetes "hájacskák" amik egy nőn genetikalilag vannak még majd csak most fognak kialakulni. Szeritnem örülj neki hogy inkább ez a problémád mintha az lenne hogy elhizott vagy, az nagyobb baj lenne és köoly következményekkel járhatna. Annyit tehetsz hogy azt kivizsgáltatod nincs e valami szervi oka,vagy valami étel intolerancia de nagy valószinűsggel nincs csak egyszerűen ilyen vagy. Milyen magas vagy?
2013. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja most látom irtad, azért a 162-hőz nem kórósan kevés az 51.... Teljesen normális. sokat tuti nem kéen hiznod, gondolom inkább az a bjod hogy enm nőies az alakod, nyugi ez mint irtam változni fog a következő években.
2013. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Én ugyanilyen voltam, de talán még nem is voltam akkoriban 51 kg sem, pedig nem voltam alacsony. Ilyen alkat vagy, valószínű sosem lesz problémád a sulyodal, de hidd el az évek alatt jönnek majd a kg-ok. Harmincon felül vagyok és már 60 körül vagyok kg-ban. Sosem kellett fogyóznom, azt ettem amit akartam. Max azért jártam edzésre, mert azért egy eltunyúlt popsi más, mint egy kicsit izmosabb :)

Ne zavarjon, hogy nem tudsz hízni, tudom nehezebb a ruha vásárlás, fürdőruha stb, de más meg nem tud fogyni :) persze azért nem árt, ha elmész orvoshoz, nehogy valami pajzsmirigy vagy ilyesmi probléma legyen a háttérbe, de ha mindig ilyen voltál, akkor nem hiszem, hogy lenne.

2013. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

utolsó vagyok, folytatom

Amit tehetnél az talán a mozgás, nem a fogyás miatt!!!! hanem alakformálás, meg jobb lesz az étvágyad, talán 1-2 kg feljöhet még.

Nekem akkoriban azt mondták, hogy majd a fogamzásgátló, na attól sem sokat híztam, de jött rám pár kg, akkortájt, de lehet egyébként is jött volna és szülés után sem lettem hízékony.

2013. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat ;)
2013. ápr. 12. 17:44
 7/7 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, annyi különbséggel hogy 17 éves vagyok 163cm és 49kg. Én örülök, hogy akármennyit ehetek mégsem hízok. Bár régebben engem is zavart bevallom, de mindig jobb soványnak lenni, mint elhízottnak :) Ha az zavar, hogy nem nőies az alakod ez végett, arra csak anyit tudok tanácsolni, hogy kicsivel később majd az lessz :)
2013. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!