Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó alatt normális,...

Mellbimbó alatt normális, hogy olyan csomós szerkezetű?

Figyelt kérdés
Ha összecsíped, olyan borsószerű dolgokat érzel benne?
2010. aug. 1. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Já :) Tejmirigy :D
2010. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és az baj, hogy az egyik mellbimbóm alatt több van, vagyis keményebb...vagy hogy is mondjam....tömött. Mellbimbó alatti csomót vagy rendellenességet hogyan lehet észrevenni, kitapintani?
2010. aug. 1. 12:28
 3/10 A kérdező kommentje:
az egyik mellem nagyobb, lehet, hogy azért?
2010. aug. 1. 12:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Já, nekem is úgy van. :D De isten ments, hogy félrediagnosztizáljalak... Menj háziorvoshoz, ha aggódsz, nem fog kiröhögni... Jah és a korodtól (kamasz), ill. a ciklusodtól is függhet a cici keménysége...
2010. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*Isten nagybetű :)
2010. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, és a mellbimbóm alatt nekem mindig olyan, már egy hónapja figyelem, de az egyik alatt (nagyobb alatt)mintha tömötebb lenne. Arra vagyok kíváncsi, hogy másnak is így van? Vagy valami ciszta nőhetett a mellbimbóm alatt? Ott egyáltalán nőhet? Ott milyen tapintású?

Köszönöm az eddigi válaszokat

2010. aug. 1. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok, sajnso nőhet ott is... Ha tükörbe nézel látsz valamit felette vagy körülötte a bőrőn?? Ilyen horpadást keress, nem tudom másként elmondani... De orvos, tényleg... Amúgy nekem 23 vagyok, olyan csomóm is van, ami fáj, de nem vagyok beteg... :)
2010. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, és írd be gugliba, hogy mell önvizsgálat, és szabályosan vizsgálj... És ne aggódj... :)
2010. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat.

Már néztem neten nagyon sok önvizsgálatos dolgot, de azokkal a módszerekkel semmi rendelleneset nem találtam. A mellbimbó alatti részt, vagyis annak a résznek a megvizsgálásáról nem találtam semmit sem. Nem látok a mellemen semmi rendelleneset, rendes rajta a bőr, csak az egyik mellem és a mellbimbóm is nagyobb, mint a másik. De talán ez még normális.

2010. aug. 1. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs semmi baj, a mell mirigyes szerkezetű, ráadásul senkinek sem egyforma a kettő. De ez olyan dolog, amit nem szabad elintézni ennyivel. Ha aggódsz, akkor igen is menj el nőgyógyászhoz és vizsgáltasd meg. Maximum azt mondja, hogy ne aggódj, semmi baj:)
2010. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!