Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után peteérés...

Fogamzásgátló után peteérés de nincs menstruáció?

Figyelt kérdés

A tablettát abba hagytam, napra pontosan éreztem az ovulációmat 3 napon keresztül, még egy kis barnázás is kísérte ( gyógyszer szedése előtt is mindig éreztem ha ovulálok)

Most viszont várnám végre a menstruációmat aminek semmi jele.

Tegnap kellett volna megjönnie. ( oké tudom túlreagálom, várjak)

Viszont nekem tabi előtt napokkal a mensi megjövetelekor érzékenyek voltak a mellemim, sőt tabletta szedése alatt mikor jött a megvonásos vérzésem akkor is fájt. Most semmi.

Lett egy patim, plusz néha érzem, hogy szurkáló “fájdalom” van a bal oldali petémnél.

Napok óta cickafark teát iszok hogy igyekezzen és megnyugtasson ez a mensi, hogy minden rendben oda lent. Ha volt peteérésem akkor elviekben menstruációnak is jönne kell nem?

Terhesség kizárva 110%osan.


2020. jún. 22. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is honnan veszed, hogy tegnap kellett volna megjönnie? Ilyen nincs, amikor abbahagyod a fogamzásgátlót, átalakul a hormon háztartásod, nincs mihez viszonyítanod. Ha terhességtől nem tartasz, akkor legyél türelmesebb. Az elkövetkező hónapokban sem valószínű, hogy szabályos ciklusaid lesznek.
2020. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Havi naptáramból.

Meg abból, hogy a naptár szerint volt ténylegesen a peteérésem.

Az alakulást szemmel látható, zsírosabb bőr, haj és egy két pati is felbukkan.

A peteérésből mertem remélni, hogy akkor rendeződik minden mivel van akinek gyógyszer után az sem történik meg.

2020. jún. 22. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha volt peteérésed, akkor arra számolj rá 13-15 napot, (a luteális fázis állandó). Amennyiben ehhez képest késik, akkor nem volt ovuláció, vagy nem akkor.
2020. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban volt ovulációd és nem vagy terhes, akkor kell lennie menzesznek. Ha a vélt ovulációtól számítva max 16 nappal nem jön meg, akkor csak azt hitted, hogy volt.
2020. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem tuti volt.

3 napon keresztül szúró fájásokat éreztem a bal petefészkemnél és az utolsó estén mikor ténylegesen fájt is reggelre kicsi barnázás is fogadott az alsóneműn.

2évig tabiztam, előtte is mindig éreztem ha peteérésem volt.

2020. jún. 23. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell bizonygatnod semmit. Mint mondtam, ha 16 napon belül nem jön meg és negatív a teszt is, akkor akárhány napig és akárhogy szurkált a petefészked, akkor sem volt ovud.
2020. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem, és akkor az a 3 nap alatt mi történhetet a petefészkem körül?

Amugy köszi :) figyelem és számolom a napokat, akkor a hét második felében megkellene jönnie.

2020. jún. 24. 20:41
 8/11 A kérdező kommentje:

Megjött :)

Akkor csak volt ovum.

2020. jún. 27. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as Attól, hogy megjött egyáltalán nem biztos, hogy ovuláltál.
2020. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jolvan, En meg ereztem, fogamzasgatlo elott is tudtam, hogx mikor ovulalok. 2,5 ev utan is ugyan mint azelott. Es ahogy fentebb irtak 16napra ovulacitol meg jott.
2020. jún. 27. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!