Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8napos menstruáció nagyon...

8napos menstruáció nagyon hosszú, vagy még belefér a normálisba?

Figyelt kérdés

Ebből 3-4 nap olyan, ami tényleg rendes vérzés, a többi napon pedig csak barnás pöttyök, foktok, elején is, végén is kb 3-3 ilyen barnás nap.25-27 naponként jön meg (ha a barnát is bele számolom).

45 éves vagyok.


2020. jún. 24. 07:17
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem!
2020. jún. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A menstruáció akkor kezdődik, amikor ténylegesen beindul a vérzés, tehát a hossza nálad normális. Viszont nagy valószínűleg progeszteron hiányod van, ami a teherbe esésnél problémát jelenthet.

[link]

2020. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teherbe esni már nem is szeretnék, de a progeszteron hiány persze nem is lenne kívánatos. Úgy emlékszem, tavaj vagy az előtt voltam női hormon vérvételen, már akkor is ilyen volt minden, de semmi kórosat nem találtak. Van egy picurka miómám. Azt mondta a doki, a vérvételből nem látszik még változó kor .
2020. jún. 24. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!