Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér bikini + szárnyas betét?

Fehér bikini + szárnyas betét?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most sokan azt fogják mondani hogy elment az eszem... Viszont én azt szeretnem elkerülni, hogy "nadrág vonalban" barnuljak le, és emiatt gondoltam erre. Es bar tudom, hogy semmin nem látszik meg jobban az átázás mint a fehéren, ugyanakkor így a szárny alig látszana. Cserélni meg nyilván nagyon max 45 percenként illetve éjjeli always vagy ilyesmi. Vízbe menni nyilván nem akarok... Mit gondoltok, valaki próbálta már?

2020. jún. 29. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan, akkor nem mennék strandra. A szárnyas betét szárnyait meg szerintem mindenki fogja látni, ha nem mozdulatlanul összezárt lábbakkal ülsz végig egy helyben. Strandra tampont szoktak használni. Azt nem látja senki.

Otthon nyugodtan kifeküdhetsz az udvarra így is.

2020. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 köszi ! Azt elfelejtettem írni , hogy se tampont, sem pedig kelyhet nem használok :/
2020. jún. 29. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szárnyas betét mindenképpen igen feltünö, a fehér bikini meg eleve nem túl jó ötlet.
2020. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2: Akkor inkább hanyagold a strandot. Majd ha elmúlt, akkor menj.
2020. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sportoló csajaim trükkje: DUCKTAPE
2020. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy már ne lehessen kibírni azt a pár napot strandolás nélkül..
2020. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, tampont vagy kelyhet szoktak használni strandra.


Amit írsz, az tök jó megoldás lehet ha otthon a kertben szeretnél napozni. Nyilvános helyre szerintem épeszű ember nem menne így. :D

2020. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen! Legalábbis ha nem akarsz irtó gáz lenni
2020. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hanyagold inkább.

Nem is tudom hogy fordult meg a fejedben. :D

Hát nemhogy a szárny látszódna (hiába fehér a bugyi és a betét) de hát az egész betét látszódna elől és hátul is.

Ne legyünk már ennyire igénytelenek nő létünkre könyörgöm. nem igaz nem bírod ki azt a pár napot napozás nélkül.

2020. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már voltam betéttel strandon (természetesen nem fürödtem) én strandkendőt kötöttem a derekam köré, így semmi nem látszott az egészből
2020. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!