Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedésekor...

Fogamzásgátló szedésekor miket tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy elkezdem szedni, de hallottam több embertől, hogy nagyon érzékenyek és depressziósak lettek utána, ezt viszont nem akarom. Tényleg megnőnek tőle a mellek valamennyire? És az mennyire igaz, hogy nehezebb teherbe esni utána, vagy meddőséget is okozhat? A menstruációt mennyire állítja be?

2020. jún. 29. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
En most kezdtem el ujra a Jangee-t, menstruaciom elso napjan suedni. Ennek mar 9.napja, es a verzesem azota se mult el - ugy menstrualok, mintha kb a 2-3.napon lennek. Emellett brutalis hangulatingadozasaim vannak. Melleim is kicsit erzekenyebbek, minimalisan nagyobbak is. Fel eve hagytam abba a fogamzasgatlot ezelott, akkor 5 honapig szedtem, es semmifele mellekhatast nem tapasztaltam.
2020. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Egy csomó téves infót szedtél össze.

1. Az, hogy érzékeny meg depressziós leszel, elöfordulhat, de nem mindenkinél kell, hogy legyen.

2. A mellek van, akinél megnönek, van, akinél nem, egyéni dolog.

3. A fogamzásgátló utána nem nehezebb teherbeesni, nem okoz meddöséget, aki ilyet "tapasztal", az ugyanitt lenne fogamzásgátló nélkül is, csak elötte nem "tesztelte".

4. A menstruációt semennyire sem állítja be, a hormonrenszeredet állítja teljesen le, ezért a gyógyszer szedése alatt nincs menstruáció. Ami van, az a megvonásos vérzés, ezt a gyógyszer okozza, a gyógyszerszünetben jeletkezik, ezért hiszik sokan, hogy rendszeressé tette a menzeszt, pedig nem.

2020. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!