Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatti dohányzás?...

Terhesség alatti dohányzás? SOS, bepánikoltam!

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy terhes vagyok. Napi 2 dobozzal szívtam, 13 évig nagyjából. Ennek úgy 2 napja és azóta sem bírok magammal, csak rágom a körmöm és nem csinálok semmit és várom hogy teljen az idő, aztán pár szálat elszívok. Tegnap még úgy 5-öt, ma csak 3-at eddig. Ne nevezzetek gondatlan szülőnek, akartam a gyereket csak nem ilyen hirtelen és nem így, teljesen váratlanul és felkészületlenül ért (nem az anyasággal kapcsolatban, hanem a cigi miatt). Mit lehet tenni? Hol kaphatnék orvosi segítséget? Én benne lennék elvonóban is, ne nézzetek hülyének de fogalmam sincs hogy van-e egyáltalán cigi elvonó. Csak zárjanak el valahová, vagy valami 2 hétre legalább utána biztosan kibírnám magamtól is. A teszt után egyébként mindent kidobtam gyorsan (hamutálca, maradék cigi, öngyújtó), de nem bírtam magammal, mert függő vagyok. Ahogy írtam bármilyen segítséget elfogadok, Pesttől nem lakok messze, privit is elfogadok!! Köszi.

2020. júl. 4. 00:25
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok szakértő, de paraszti ésszel is azt mondom hogy inkább keresd fel a háziorvosodat vagy jelentkezz valamilyen védőnőhöz! Nekik a terhes nőknek való tanácsadás is a főbb feladatuk közé tartozik.


Sajnos, nem a gyakori kérdések a legjobb hely az ilyen kérdésekhez hisz nagy a tét! (ha a baba beteg lesz az az egész kis életét tönkreteheti)


Kitartást kívánok!

2020. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!