Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyűlölöm a melleimet, mit...

Gyűlölöm a melleimet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 85 D-s mellekkel. Nekem ez kifejezetten nagynak számít és nagyon sokszor akadályoz. Sokszor nagyon fáj a hátam miatta. Azt sem szeretem, hogy megnéznek miatta. És most kérek mindenkit, hogy ne írjon olyanokat, hogy örüljek neki. Nekem ez inkább átok mint áldás. Műtéten is gondolkodtam, de nem tudnám elviselni, hogy egy ideig csövek lógnak a mellemből.

2020. júl. 4. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%
Növessz sörhasat, azon megáll!
2020. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem vagy tul vékony, akkor próbálj meg fogyni, hatha abból is lejon egy kicsi. Egyebkent nekem is adhatnal belőle, mert nekem 25 evesen is akkora mintha befele nőne. :D
2020. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha kényelmetlen akkor sajnos tenyleg ahogy mások írták csak a műtét vagy a fogyás marad. Azért ha elmész egy olyan fehernemű boltba ahol hozzáértő eladó van tudnak neked olyan melltartót ajanláni ami a melleid méretéhez tökéletesen lasszol és talán olyan fazont is amiben kisebbenek tűnik. Nem mindegy mi van rajtad egy rossz fazonú és meretű melltartó komoly kínokat okozhat míg egy jó esetleg tejermentesíti a hátad és ad egy olyan fahon amit jobban el tudsz viselni.
2020. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Műtét.
2020. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
14 vagyok. Vajon mit kellett volna írni? Pörögj kettőt jobbra hármat balra és kisebb lesz? :) agykontrollal próbálkozhatsz ártani biztos nem fog max használni sem.
2020. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez a méret még igazán jól kezelhető ha odafigyelsz a fehérneműidre. Minimizer melltartókból vannak nagyon kényelmesek, sportmelltartók is :) Nekem is nagy van, úgy mondom ezt.
2020. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22%

Milyen magas vagy es hany kilo kedves kerdezo?☺️



17L

2021. máj. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Megjött már az eszed, kérdező?
2021. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!