Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esetleg valamilyen praktik...

Yeeeeeeeah kérdése:

Van esetleg valamilyen praktikátok arra, hogy meghozzam a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Már a ciklusom 38. napján járok, ami nálám nem egy nagy dolog, mivel a menstruációm viszonylag rendszertelen, a múlt hónapban a 41., azelőtt meg a 29., 36.,34. napokon jött meg, szóval aggódni nincs okom igazából. Viszont jövőhét hétfőn, azaz 8 nap múlva a tengerhez utazom egy hétre, és szeretnem azt elkerülni, hogy ott menstruáljak, mivel számomra a menstruáció nagyon kellemetlen. Persze túlélném, de azért jó lenne ezt megelőzni. Direkt ezt az időpontot választottuk az utazásra, hogy a menstruációm fixen ne zavarjon be, mivel eddig minden egyes közös utazásunknál meg volt. Szóval esetleg valakinek van valami bevált tippje? Olvastam már hogy avivázzak, igyak cickafark teát, forró fürdözzek, igyak vörösbort. Ezek közül mik váltak be nektek? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. júl. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia :) Én azt vettem észre, hogy sport hatására nekem nagyjából időben jön meg. Ha éppen nem sportolok, akkor nekem is késni szokott, 4-5 napot, mikor hogy. Szóval mozogj egy kicsit, hátha :) Az ilyen citromleves meg egyéb trükkök nálam sajnos sosem jöttek be.
2020. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném, hogy az aviva vagy kriston torna hatásos szokott lenni tobbek kozott a ciklus rendezeseben is, azonban hosszutavon.
2020. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sport, de inkább szex! Szexelj!
2020. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi eddig a válaszokat, igazából az elmúlt hónapban rendszeresen sportoltam és szexeltem is, szóval azok mar kiestek, de azért még ma is fogok edzeni:D köszi
2020. júl. 12. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
tegyél be betétet / tampont és akkor addig is olyan érzésed lenne, hogy épp megvan. El is felejted hogy nem jött amúgy még meg :)
2020. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Napi 2x szex nekem megoldotta, de vad szex kell hozzá, amiben semmi tabu nincs.
2020. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!