Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen kinek mi...

Hüvelygomba ellen kinek mi vált be jobban? Canesten vagy Micovag hüvelykúp?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Canesten
Micovag
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A legjobb ha Kliont iratsz fel 10 napig+tablettában is.
2020. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
A Klion nem gombaellenes szer,inkább gyulladásra jó. Nekem kb.semmi nem használt csak a szájon át szedett, Mycosyst kapszula. De recept kell hozzá. Elég makacs gombám volt.
2020. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Kliont már Dévényi is alkalmazta gomba ellenes szerként, lévén kevert gyógyszer, és mind bakteriális fertőzésre, mind gombás fertőzésre tökéletesen hatékony és a partnernek is szednie kell tabletta formájában. A nőnek meg tabletta+hüvelykúp formájában.


Ha valamit nem ismersz, és nem használtad, azt ne húzd le, mert ezzel ártasz az embereknek.

2020. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, de a gyakorlatban nem használ úgy. Nővér vagyok plusz gyógyszertáros is. Rengeteg gombás betegünk van, mert onkológián dolgozom és a kemo kinyírja kb.minden flórájukat. Szóval ne gondold,hogy nem ismerem kb.az összes kúp/tabletta de még az agresszív, vénás gombaellenes szereket is. ;) csak nem minden úgy használ,ahogy a nagy könyvben meg van írva.
2020. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát ne tudom, de nekem nem oly rég egy gyógyszertáros ajánlott valamit, ami nem hogy nem jó, hanem katasztrófa. Úgy hogy maradok a saját fejemnél továbbra is. Leckének viszont jó volt, hogy megtanuljam megint, hogy csak a saját érzéseimre hagyatkozzak.
2020. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima hüvelygombára szájon át szedhető gyógyszer totálisan felesleges, sőt, mondhatni káros. Nyilván visszatérő esetben, valamint onkológiai betegeknél kicsit más a helyzet, de egy alkalmanként előforduló gombás fertőzésre totál indokolatlan.

Egyébként nekem a Gynazol vált be leginkább. A Micovaggal nincs személyes tapasztalatom, de véleményem szerint az csak kiegészítő kezelésre elég. A Canesten egyszer bevált, egyszer nem.

A Gyanzollal az az egyetlen baj, hogy vényköteles, de mivel orvos vagyok, nekem ez nem probléma:D Őszintén szólva mindig van itthon egy adag a biztonság kedvéért. Marha gusztustalan és kényelmetlen, ahogy napokig folyik, de legalább hatékony. Egyetlen adag krém és 3-5 nap múlva vége a gombának. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2020. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Micovagot a Canesten kúp után használd 1-2 hétig, mert gomba ellen is jo de a huvelyflorat is helyreállítja.
2020. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Gynoxin hüvelykapszula (3db-os), utána Vitagyn C hüvelykrém a hüvelyflóra visszaállítására.
2020. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Gynoxin nálam nem jött be. A canesten erősebb, és jobb.
2020. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!