Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veres szeklet utan?

Veres szeklet utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hete kezdodott az egesz hogy fajdalmas volt a wczes, es egy ket csepp friss ver volt a wcpapiron, meg kemeny volt a szeklet. Ez hetek alatt volt hogy jobban volt hogy kevesbe volt fajdalmas es szinten egy ket csepp ver majd egy ket nap mikor egyaltalan nem fajt de nem is volt kemeny.

Egy hete viszont fajt, es a wcpapiron kb orrverzeshez hasonlo mennyisegu ver volt a wc papiron es szinten kemeny szeklet. Elotte utana ulve sehogy sem faj egyebkent. Csak ott es akkor a wcn.

Mindennap jarok nagywc-sre van h ketszer is.


Ezt kovetoen probaltam tobb vizet inni joghurtot, szilvalevet stb. A napallergiamra szedtem carotin tartalmu tablettat amit elhagytam ezidore.


Jobb lett, illetve egy ket napja zuhanyzas kozben egy varr allagu es koromnyi meretu dolog jott le a fenekem kornyekerol. Nem akarok undiskodni, de megszagoltam es egyaltalan nem is volt budos, szaga sem. Pedig hatarozottan a hatso bejaratbol jott ki.


Azota kicsit meg faj de egyaltalan nem veszes es nem is veres.

A kerdesem azert kerult feltevesre mert ma megyek a haziorvoshoz mas ugyben is es nem tudom hogy meg kell e ezzel foglalkoznom vagy helyrejott?

Mert kicsit bonyibb most az orvosi ellatas es a beutalo igenylese is ebben a helyzetben.

Koszonom!


24/N


2020. júl. 31. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet egy aranyér volt meg végbélrepedés de azért a véres széklet nem játék én megemlíteném az orvosnak mindenképp.
2020. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ma voltam wcn es a szeklet “vegen” nagyobb mennyisegu ver volt:( mindenkepp kerek beutalot, ezt a belgyogyaszatra vagy az urulogiara kell kerni?
2020. júl. 31. 11:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Az urológia a vizeletkivalasztó szervekkel foglalkozik mint vese, húgyhójag stb. Oda ne menj egyébként oda beutaló sem kell. Majd a házorvos tudni fogja hova küldjön ne aggódj ezen
2020. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Sajnos ma korabban zart a rendeles a kiirt al de hetfon kerek beutalot! Esetleg addig aranyerre valo kenocsot/kupot vegyek a patikaba azzal artani nem arthatok?

2020. júl. 31. 12:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ha nincs kidudorodva az aranyred és nem fáj akkor ezen nem segít a kenőcs. Helyettesítő orvoshoz is mehetsz ilyen esetben mert ha ennyi ideje vérzel már vérszegény is lehetsz, nem jó ezt elhúzni
2020. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod mi vérzik. Szerintem erre rakj fel egy kúpot nem jó ötlet.
2020. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sebészetre kell ezzel menni, szerintem repedés (fissura) lesz, de aranyér is lehet. Sebészetre alapvetően nem kell beutaló.
2020. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább proktológushoz de szerintem elmeséled a haziorovosnak a problémát részletesen és ad szakorvoshoz beutalót. Mert azért ennyiből nem biztos hogy aranyér. Lehet tükrözés kell hogy megállapítsak mi vérzik. Sokminden lehet.
2020. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána lehet van a sebészeten olyan aki proktológus is egyben. Ha fogad azzal lehet előrébb leszel
2020. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Képet!
2020. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!