Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veres szeklet utan?

Veres szeklet utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hete kezdodott az egesz hogy fajdalmas volt a wczes, es egy ket csepp friss ver volt a wcpapiron, meg kemeny volt a szeklet. Ez hetek alatt volt hogy jobban volt hogy kevesbe volt fajdalmas es szinten egy ket csepp ver majd egy ket nap mikor egyaltalan nem fajt de nem is volt kemeny.

Egy hete viszont fajt, es a wcpapiron kb orrverzeshez hasonlo mennyisegu ver volt a wc papiron es szinten kemeny szeklet. Elotte utana ulve sehogy sem faj egyebkent. Csak ott es akkor a wcn.

Mindennap jarok nagywc-sre van h ketszer is.


Ezt kovetoen probaltam tobb vizet inni joghurtot, szilvalevet stb. A napallergiamra szedtem carotin tartalmu tablettat amit elhagytam ezidore.


Jobb lett, illetve egy ket napja zuhanyzas kozben egy varr allagu es koromnyi meretu dolog jott le a fenekem kornyekerol. Nem akarok undiskodni, de megszagoltam es egyaltalan nem is volt budos, szaga sem. Pedig hatarozottan a hatso bejaratbol jott ki.


Azota kicsit meg faj de egyaltalan nem veszes es nem is veres.

A kerdesem azert kerult feltevesre mert ma megyek a haziorvoshoz mas ugyben is es nem tudom hogy meg kell e ezzel foglalkoznom vagy helyrejott?

Mert kicsit bonyibb most az orvosi ellatas es a beutalo igenylese is ebben a helyzetben.

Koszonom!


24/N


2020. júl. 31. 09:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha barki is okulna ebbol, sajnos az orvost harom het utan sem lehetett elerni, probaltam rostban gazdag eteleket fogyasztani meg tejtermeket gyumolcsot... azota semmi problemam 3-4 hete :)
2020. aug. 19. 22:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Nemár..
2020. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!