Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásom van, kaptam...

Hüvelygyulladásom van, kaptam egy tablettát az a neve, hogy fluomizin, de egyszerűen nem tudom felhelyezni olyan száraz vagyok, hogy fáj, meg eleve fáj a hüvelyem a gyulladás miatt, hogy helyezhetném fel fájdalom mentesen?

Figyelt kérdés
Ha bevizezem akkor szétmállik az egész, természetes alapu,patikában kapható sikosítót lehetne használni mellé?

2020. aug. 5. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En is bevizeztem amikor hasznaltam, de nekem nem mallott szet teljesen. Az elejére meg a vegere rakj egy-ket csepp vizet, attol jobban fog csuszni es nem jon szet. Szerintem sikositot es lehet hasznalni melle, ha mashogy nem tudod. Esetleg meg az,hogy felizgatod magad, es ugy 'termeszetesen' fog jobban csuszni, es nem fog annyira fajni.
2020. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem megy egyik se, az ujjam is csak félig tudom felhelyezni, még szűz vagyok, és ennyire szűk, meg száraz ezek szerint.

Sikosító nelkűl nem fog menni szerintem ez a dolog, de mi van, ha amiatt meg nem fejtené ki jól a hatását a gyógyszer? :/

2020. aug. 5. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg huvely flora visszaallito gellel is probalkozhatsz, a sikosito melett.
2020. aug. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Síkosító mellett is ugyanugy kifejti a hatását, csak ne használj belőle nagyon sokat, de egyépként semmi bajod nem lesz tole.
2020. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!