Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni ez ellen?...

Mit lehet tenni ez ellen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon volt ilyen, de az utóbbi két menstruációm 5-6 nappal később jött meg, és nagyon intenzív fájdalommal járt.( Nem csak alhasi fájdalom volt, a nemiszervem is fájt) Mitől lehet ez, és mit tehetek azért, hogy megszünjön.

2020. aug. 10. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Hát lehet hülye vagyok, de amikor nekem egészségügyi problémáim vannak, akkor felkeresem az orvosom
2020. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor ez először történt, gondoltam egyszeri alkalom, de amikor a második ilyen eset is megtörtént, elterveztem, hogy elmegyek orvoshoz, csak megvártam, hogy lejárjon a menstruációm, ami a tegnap történt meg. Ma szeretnék menni orvoshoz, csak gondoltam előtte megkérdem itt, hogy meglássam, nektek milyen tapasztalatotok volt ezzel a problémával, és hogy küzdöttetek meg vele.
2020. aug. 10. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A késére még nem biztos nagyon gyanakodnék, nem vagyunk gépek és pár nap belefér. De ha eddig sosem fájt neked és most hirtelen nagyon, azzal tényleg el kellene menned nődokihoz, lehet lett egy kis cisztád - ne ijedj meg ettől egyből, vannak nők akiknél jönnek-mennek, mert pl felszívódik magától, vagy írnak rá valamit. De mindenképp menj el, oké hogy ijedtségben ide írsz, de lásson orvos.
2020. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!