Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges fogamzásgátlótól...

Lehetséges fogamzásgátlótól hüvelygombát kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A fenti kérdéshez hozzátenném hogy 1,5 éve visszatért folyamatosan. Állandó partnerem van és mielőtt valaki meg említené van olyan hogy nem is vagyunk együtt még is kijön. Viszont elég régóta szedek fogamzásgátlót lehet egyáltalán hogy pont most jönne ki esetleg ez a mellékhatás?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. aug. 14. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezzel szenvedtem folyamatosan, amíg gyógyszert szedtem, pedig többet is kipróbáltam. Hüvelygyulladás, gomba, bakteriális fertőzés 2-3 havonta, mindennapos viszketés, vegyes baktériumflóra. Amint leálltam a gyógyszerrel megszűnt minden probléma.
2020. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen nekem is ez van úgy kezdődőtt hogy Thricomonas, bakterális vaginózis, hüvelygomba minden ez úgy hogy nem voltam az alatt az idő alatt a párommal mert hát ahogy múlt az egyik jött a másik. Most folyamatosan havonta van gombám mindegy mit teszek vagy mit nem.
2020. aug. 14. 10:23
 3/5 anonim válasza:
0%

Amennyiben tablettát használsz, akkor nem lehetséges. Fogamzásgátló tablettával hormont kapsz, ami jelenlegi tudomásom szerint, nem okozhat gombát.

Ha mást, akkor talán egy kicsi esély van rá.

2020. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne írkáld már mindenhová a hülyeségeidet. De bizony, gombát okozhat.
2020. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden sz@rt okozhat, nekem fehérje volt a vizeletemben, amivel a nephrológiára kerültem. Hiába magyaráztam a főorvosnak, hogy attól van, nem hitte el. Abbahagytam láss csodát elmúlt.
2020. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!