Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól ajánlott az...

Hány éves kortól ajánlott az intimtölcsér (kehely) használata?

Figyelt kérdés
Illetve ti mit használtok? Tapasztalatok, vélemények jöhetnek.

2020. aug. 17. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Kehely
Betét
Tampon
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, nem korhoz van kötve, csak az a lényeg, hogy jó méretet válassz
2020. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nincs korhoz kötve, ha megjött, használhatod.
2020. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem kor függő, de a saját tapasztalatom alapján olyannak ajánlanám, aki már szerzett egy kis magabiztosságot a saját testével kapcsolatban. Ugyanis fel kell nyúlni, véres lesz az ember keze, stb. Nem mindig nyílik ki megfelelően elsőre, és nem mindig könnyű levenni. Gyakorolni kell, és nem szabad bepánikolni. Sokat segít, ha tisztában van vele az ember lánya, hogy melyik izmok ellazításával vagy épp megfeszítésével konnyithet meg a saját dolgát.

Ezen kívül kell kis türelem és odafigyelés is, mert a kelyhet nem elég kidobni használat után. Rendesen tisztítani és havonta fertőtleníteni kell. Kamaszkorban van, akinek ez ciki vagy kellemetlen lehet.

2020. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem korhoz kötött, én 17 évesen kezdtem el használni.
2020. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!