Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehely használat?

Intimkehely használat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérem szépen csak olyanok írjanak akiknek van tapasztalata illetve segíteni szeretnének, trollok kíméljetek. :)

Pár hónapja használok intimkelyhet ami nagyon jól működött de az elmúlt 2 hónapban egyszerűen a 2. 3. nap után képtelen vagyok felhelyezni magamnak a tölcsért.... ma sikosítóval sikerült de érzem magamban illetve tapintásra úgy éreztem hogy ,,lapos", ergó nem nyílt szét a tölcsér. Egyszerűen nem bírom elképzelni hogy egyszer csak fogta magát a méhszájam és lejjebb húzódott volna... eddig nem volt ezzel gond, de úgy érzem most pedig erről van szó. Nekem ez nonszenszen hangzik...

Az ,,S" hajtogatást használom mert bevallom őszintén nem találtam mást a neten. (illetve igen, de az nem állt a kezemre)

Forgatni nem bírom a kúpot, sose tudtam, szóval azzal nem is próbálkozom hogy kinyíljon. :)

Esetleg tudnátok segíteni mi lehet a gond? Kisebb méretre kéne váltanom? Eddig miért nem volt ilyen gondom?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

26/N



2019. febr. 3. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Még nem használtam ilyet, csak tervben van, de az alapján amit leírsz inkább olyan mintha az anyaggal lenne valami gond. Ha eddig szépen, gond nélkül szétnyílt, akkor lehet, hogy a rugalmatlanságát vesztette el. Hol vetted? Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb minőség.

Méretben mekkorát használsz? Lehet érdemes lenne kisebbre váltani.

2019. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy megkeményedett, vagy ellágyult az anyaga.
2019. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Me luna a neve S-es méret. Tegnap is fel rudtam rakni. Én inkább úgy érzem hogy a méhszájam elhelyezkedése lesz más menzeaz alatt ami miatt nem tudom felrakni a 2. 3. napon már.Mint ha nagy lenne a kehely.
2019. febr. 3. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!