Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vizsgál meg a nőgyógyász...

Hogy vizsgál meg a nőgyógyász két ujjal, ha nekem nem megy fel 2, pedig nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Az eddigi orvosom egyel vizsgált, most újat kell választanom, de valahol azt olvasom, hogy 2 ujjal is vizsgálnak.

2020. aug. 20. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nyugi a doki pontosan tudja a dolgát, ha annyira szűk vagy, vagy a szűz lányok esetén végbélen keresztül végzik a tapintásos vizsgálatot!

Szóval nyugi a doki megoldja.

2020. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem vagy szűz, akkor volt már azért ott vastagabb dolog is, mint 2 ujj, nem?

Ha annyira szűk vagy, akkor majd a következő orvos is eggyel fog megvizsgálni.

2020. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Nincs igazatok. Nekem minden alkalommal felnyomja a vizsgáló eszközt ami nem fér belém így vérzek utána. Szuper. Ahelyett hogy beszerezne egyet kisebb méretben. Kétlem hogy én vagyok az egyetlen ilyen problémával. 3. Ilyen butaságot. Csak akkor ellazult állapotban van tágul is a dolog a nőgyógyásznál meg nem izgul fel normális ember. Totál be van feszülve a beteg mert kellemetlen az egéaz szitu.
2020. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha ilyen szűk vagy, akkor az gondot is jelenthet. Szexnél is ez van? Vaginizmus?

Egyébként jól írták. Végbélen keresztül szoktak vizsgálni, ha mé szűz vagy vagy lehetetlen felnyomni neked az ekot.

Ha pedig erőlteti mint a 4-esnél akkor válts orvost. Kisebb méret az eszközből nincs, hisz így is komoly technológia van kis eszközbe sűrítve.

2020. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
#4-es Van kisebb méretű eszköz. A #3-as viszont nem attól vérzik, hanem a kenet levételtől, ami normális.
2020. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Komoly technológia? :D egy fémdarab ami szétnyílik odabent. Nagyon komoly technológia :D elég sok nőgyógyásznál voltam nincs mire váltani.

Képzeld nincsenek szexuális gondjaim bár nem tudom ennek mi köze a kérdéshez. :D De ha azt akartad kihozni belőle nem, nem velem van a gond hanem a nőgyógyászok hozzáállásával.

2020. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól is de nem csak attól sajna. A femtől is vérzett már.
2020. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, azt hittem a uh-s eszközre gondolsz, nem a kacsára :D az tényleg van kisebb.
2020. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az uh az nem fáj ha normálisan csinálja az orvos. De erre is volt már ellempélda. Ülni nem tudtam egy hétig.
2020. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgyis megkérdezi előtte hogy élsz e nemi életet, ennek megfelelően vizsgál majd meg.
2020. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!