Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm.3...

Rendszertelen a menstruációm.3 havonta jön meg.Ha orvoshoz fordulok mit fog velem csinálni?Szűz vagyok.

Figyelt kérdés

Pattanásos vagyok,több helyen is szőrös vagyok pl:derekemnál,mellbimbómon is van egy egy fekete szőrszál akkor a lábujjaimon is van 5 szőr látszik is,akkor a köldökömnél,karomon.Nem szeretnék fogamzásgátlót szedni mivel az nem oldja meg aproblémát csak művérzést csinál.Amikor megvan akkor nem erősen görcsöl a hasam 5 napig szokott meglenni.Mielőtt megjön bővebb fehér folyásom szokott lenni normális,nem viszket,nincs szaga nem ég.

Valaki járt hasonló cipőben?Mi lehet a baj?Olvastam itt gyakorin hogy elküldték azt a személyt hormonvizsgálatra,vérvételre és a ciklus bizonyos napján kell menni,mi van olyankor ha menni kell vérvételre és nem jön meg?

Köszi a hasznos hozzávalókat.

20/L



2020. aug. 21. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először el fog küldeni vérvételre. Engem is oda küldött. Ráadásul nálunk időpontot kell foglalni. Azt mondta az orvos, hogy foglaljam le az időpontot aszerint, hogy mikor kéne megjönnie, aztán ha mégse, akkor lemondom és újrapróbálkozom a következő ciklusban (2-3 hétre előre be van minden telve, nem lehet cserélni). Azért ha nagyon nem sikerült volna, akkor megpróbálok telefonon vagy a recepción személyesen könyörögni kicsit az sztk-nak, hogy tegyenek már be pluszban aznapra, mikor kéne. Vagy elmegyek magánlaborba.


Ha egyáltalán nincs menstruációd, akkor pedig gyógyszerrel kiváltják, és azután kell számolni a 3-5 napot és akkor menni a vérvételre. Legalábbis így tudom.

2020. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Milyen súlyban vagy, nem lehet, hogy túl sovány vagy?
2020. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy 3 havonta jön meg csak így hiába várom a kövi hónapban nem jön meg.

166 cm és 57 kg vagyok.

2020. aug. 21. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is ugyanúgy vérvételre kellett mennem, mint az 1-esnek. Sajnos már nem emlékszem, hogy hogy volt az időpontfoglalás, de nekem annyira nem volt ritka, mint neked. Nálam csinált a nőgyógyász hasi ultrahangot is. Kaptam gyógyszert, azzal rendszeres lett a ciklusom.

Ha az orvos kivizsgálás nélkül csak fogamzásgátlót akarna felírni, vagy azt mondja, hogy nem kell ezzel foglalkozni, akkor keress másikat.

2020. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Súlyban pont rendben van, nem fogyókúrázol, vagy nem váltottál életmódot, nem vagy stresszes, vagy depressziós? Azért kérdezem, mert én pár éve voltam így, akkor fél évig nem volt menszeszem.
2020. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem változtattam semmit sem az étkezési szokásomon
2020. aug. 21. 21:42
 7/8 anonim válasza:
Akkor menj dokihoz mindenképp
2020. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, elmentél vele azóta az orvoshoz? Hogyan alakultak a dolgok a kérdés kiírása óta?
2021. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!