Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet elvetéltem?

Lehet elvetéltem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem köntörfalazok annak itt nincs értelme.

Nos, az a helyzet hogy tegnap egy elég átmulatott éjszakám volt ahol rendesen berúgtam.

4 hete volt egy futókalandom.

Sokszor voltam rosszabbul nem sose vettem komolyan mert néha szokott rám jönni rosszullét a vérszegénységem miatt. Ma reggel hánytam de ez nem az alkohol miatt volt.. csináltam 3 terhességi tesztet amin a második csík nagyon nagyon halvány volt.. lehet elvetéltem? Mensim az nagyon felborult egy hónapba megvolt 2x igaz, hogy a második csak 3-4napig volt meg. Kérlek csak értelmes válaszokat/ tanácsokat szeretnék.

22 éves vagyok.



2020. aug. 22. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha elvetélnél valósan azt tudnád, nem lenne kérdés benned, mert az nem csak egy sima menstruáció.
2020. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Alvadt vérdarabok voltak és iszonyatosan görcsöltem.
2020. aug. 22. 11:12
 3/12 anonim ***** válasza:
hasmenésed, hányásod volt?
2020. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak hasmenés és reggeli émelygés inkább.
2020. aug. 22. 11:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet.
2020. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hete szexeltél, tegnap ittál, volt, hogy egy hónap alatt 2x menstruáltál és most pozitív a terhességi teszted. Az elmúlt hónapban volt a 2 menstruáció? Vagy most vérzel? Hogy jön ide, hogy tegnap ittál? Miből gondolod, hogy elvetéltél? A menstruáció is lehet néha erősebb, meg erős görcsök is előfordulhatnak.
2020. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy ha a vérzésed 7 napnál tovább tart, akkor menj orvoshoz, és ezt említsd meg neki,, hogy esélyes, hogy volt egy korai vetélésed ami zajlik..
2020. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A halvány csík a teszten lehet száradási csík is. Kép nincs róla?

Egyébként azért annyira nem lennék biztos benne, hogy nem a pia miatt hánytál, ha tegnap leittad magad a sárga földig.

2020. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon megijedtem mert pia miatt sose hányok, sargaföldig nem ittam magam csak úgy jó kedvem volt.

Szerettem volna ezt a babát ha lett volna akármilyen furcsán is hangzik.

A szex után volt hogy menstruáltam hó végén és kövi hónap első hetében. Kb 1 hét volt a kettő mensi közötti időszak.

2020. aug. 22. 11:24
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Neked minden bajod van.

Menj inkább orvoshoz.

2020. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!