Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet elvetéltem?

Lehet elvetéltem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem köntörfalazok annak itt nincs értelme.

Nos, az a helyzet hogy tegnap egy elég átmulatott éjszakám volt ahol rendesen berúgtam.

4 hete volt egy futókalandom.

Sokszor voltam rosszabbul nem sose vettem komolyan mert néha szokott rám jönni rosszullét a vérszegénységem miatt. Ma reggel hánytam de ez nem az alkohol miatt volt.. csináltam 3 terhességi tesztet amin a második csík nagyon nagyon halvány volt.. lehet elvetéltem? Mensim az nagyon felborult egy hónapba megvolt 2x igaz, hogy a második csak 3-4napig volt meg. Kérlek csak értelmes válaszokat/ tanácsokat szeretnék.

22 éves vagyok.



2020. aug. 22. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%

Aha, szóval akartad a gyereket, de nem bírtad megállni, hogy ne bulikázgass alkohol nélkül 🤦‍♀️🤦‍♀️ Ez a hajó elment (már ha volt).

Egyébként nem kell most átírni a sztorit, hogy mentsd magad. Feketén-fehéren leírtad, hogy te ugyan nem áltszentkedsz, jól berúgtál. Erre most javítod, hogy hát nem is úgy volt az, csak jókedvig ittál? Persze.

2020. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

4 hete vokt az aktus, az mondjuk július 25. Július végén és augusztus első hetében menstruáltál, jól értem? Ha 4 hete volt peteérésed, akkor augusztus első hetében normális a menstruáció. Ha akkor elvetéltél, mostanra nem lehet már hcg a szervezetedben, vagyis nem mutatja már ki a teszt és nem attól hánysz. (Nekem a 7. héten volt vetélésem, nem egészen 2 héttel később már semmi nem látszott a szuperérzékeny teszten)

Szóval az a vérzés vagy nem menstruáció volt, és most 6 hetes terhes vagy, de ez kb kizárt, mert már nagyon erősnek kéne lenni a csíknak, vagy ahogy valaki írta, az csak száradasi csík és nem vagy terhes. Utóbbi esélyesebb szerintem, de mindenképp érdemes nőgyógyászathoz menni, ha egy hét különbséggel kétszer is menstruálsz.

2020. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!