Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség makacs Candida...

Katka1111 kérdése:

Segítség makacs Candida gomba! Olyanoktól kérdezem akik többéves kínlódásból sikeresen kigyógyultak, hogy hogyan sikerült? Valamint ajánljatok nekem egy orvost vagy intézetet aki-akik tényleg komolyan veszik ezt a problémát és tudnak segíteni.

Figyelt kérdés
Már 2 éve küzdök vele, diétázok,étrendkiegészítőket szedek, valamint orvosok sokaságánál voltam( nőgyógyász, nemigyógyász, urológus) a legtöbbjük azonban csak rontott a helyzetemen. Köszönöm azoknak akik segítenek!

#orvos #gyógyulás #candida #rendelő inézet
2020. aug. 25. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Immunológushoz is menj el, nekem az segített.
2020. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy gyógyultam ki, hogy kiderült, nem is a candida okozza a tüneteket, hanem a túl vékony nyálkahártya...
2020. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(2-es vagyok: magyarán: a kínlódást nem a candida okozta, hanem túl gyenge volt a nyálkahártya, amit a mindenféle kezelések csak kicsináltak. Jobban attól lettem, hogy "feladtam", azaz nem szedtem semmit, még laktobacilusokkal sem kínoztam a nyálkahártymat, meg szex sem volt, mert a párom külföldre ment.)
2020. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. Kedves 1-es, megkérdezhetem az immunológus nevét aki segített neked?
2020. aug. 25. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szlovákiában élek és itt voltam az immunológusnál.
2020. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2020. aug. 25. 13:39
 7/7 anonim válasza:
Nekem is évekig tartott, és 10db patikai kúp (a bórsavas) helyrehozta. Hihetetlen, előtte mindenfélét adtak a nőgyógyászok.
2021. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!