Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez csomo vagy normalis?

Ez csomo vagy normalis?

Figyelt kérdés

Nagyjabol 2 hete faj a jobb honaljam, hol jobban, hol kevesbe... Ebben a pozban kitapintottam egy kis nem tudom mit, amit tudok mozgatni is. Ha mozgatom nem faj. A melleim is erzekenyebbek mostanaban, foleg a jobb,de valamelyik nap fajt a bal is a bal honaljammal egyutt. A bal honaljamnal is ugyanebben a pozban ki tudom tapintani, de az kisebb. Haziorvosom azt mondta nem vizsgal meg, mert a rendelobe nem lehet bemenni (orulok, hogy egyaltalan felvette a telefont..). Nogyogyaszt mar multheten is probaltam hivni, most is, de egyelore semmi..

[link] ez a poz, amiben kitapintottam, de felemelt karral is erezni


2020. szept. 1. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindkét oldalt érzed, talán inkább nyirokcsomó. De azért menj orvoshoz amikor tudsz, ő tud biztosat mondani.
2020. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindket oldalt erzem, csak a jobboldali az, ami erzekenyebb es az a honaljam, az a mellem faj tobbet.
2020. szept. 1. 11:56
 3/3 A kérdező kommentje:
En probalnek bejutni orvoshoz, de kb lehetetlen :( a haziorvostol csak egy labort tudtam kerni, mert nem vizsgal meg
2020. szept. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!