Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor rendeződnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Májusban hagytam abba a tablettát 2,5 után. (Cypromix majd Mistralt szedtem) Zsíros bőrre, pattanásokra írta fel nekem az orvos majd továbbiakban is kiváltottam védekezés szempontjából.


A szedés alatt fejfájásokon kívűl más problémám nem volt.



Májusban hagytam abba és olyan júni közepén vettem észre a hajhullást és zsírosodást és az arcomon T vonalban lévő zsírosodást. 1-2 pati megjelent de nem annyi mint a szedés előtt. 3x jött meg azóta, 34-26-28 napra, nem fájdalmas, rendben van. Vérképem is rendben van, pajzsmirigyem is.


Eleinte számoltam, napi 150-200 hajszálam kiesik, hajmosáskor sírás kerülget mert akkor jön ki a legtöbb. Napi szinten moshatnék hajat de kitolom 2 napontára a hajmosás miatt.


Varga samponnal mosom és jelenleg Forcapilt szedek rá plusz a majdnem derékig érő hajam vállig levágattam, hogy megkönyebbüljön orvos javaslatára, de jobb nem lett tőle.


Hajgyógyásznál voltam aki megállapította, hogy seborreohás a fejbőrőm mivel olajosan zsírosodik. (ajánlott 3x60.000 Ft-os terápiát de nem feltétlen érzem úgy, hogy ilyen árat kellene fizetnem, hogy rendbe jöjjek.)


Gyógyteákat iszok, csalán, citromfű, cickafark és kamilla.



Kérdésem lenne, hogy kinek milyen hasonló tünetei voltak és kb meddig tart ez az őrület? Van valósága a "bűvös 6 hónapnak"? Nektek mi segített?



Köszönöm előre is! :)

N/25



2020. szept. 3. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyen nem volt az abbahagyása után. Még szebb is lett a bőröm. Nem hiszem, hogy okoz hajhullást.
2020. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott a hajam, a vérzésem pedig... Volt, hogy csak 1 hét szünet volt benne. Ezek évek múlva
2020. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, elküldtem, véletlen. Szóval évek múlva rendeződtek csak. Pattanás is volt, de az nem vészes, és viszonylag hamar rendbe jött.
2020. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És zsírosodott a hajad? Meddig hullott a hajad?

2020. szept. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!