Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezd el nőni a mellem?

Mikor kezd el nőni a mellem?

Figyelt kérdés
16/l vagyok, májusba jött meg először utána júniusban is megvolt, júliusba és augusztusba kimaradt, majd szeptemberbe jött meg megint. A mellem csak nagyon kicsit(tényleg nagyon kicsit) épp hogy csak kidudorodik, annyira nőtt meg. A családban mindenkinek(nőnemű) nagy a melle. Nekem mikor kezd el nőni, és valamivel lehet ezen segíteni? Jaj, és vékony vagyok:(. Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok.Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 15. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Lehet hogy marhasag, de allitolag a gyereksiras hangjara novekedhet a nok melle. Talan erdemes volna utanna nezni.
2020. szept. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
23%
A kis mellek izgatoak. Magadnak kell, hogy tetszeni az alakod, de hidd el, sokan az aprót szeretik. Ne stresszel ez miatt.
2020. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
10-es válaszolónak: Köszönöm😊
2020. szept. 16. 17:57
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
10-es még ne örülj nagyon, ki tudja, mi az a cél, amit kituzott maga elé...
2020. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, milyen magas vagy, hány kiló és hany kiló lesz a cél?
2020. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10es vagyok. Annak ellenére, hogy lepontoztak a tobbiek... Kedves kérdező köszönöm, hogy külön is irtal, jol esett! Minden jót kívánok!
2020. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
14. Kommentelő, +10 kiló a célom mindenképp. Megpróbálok minnél több kalóriát fogyasztani(egészséges határokon belül) és egy kis gyümölcsöt is fogyasztok 1-2 naponta😊
2020. szept. 18. 20:19
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Tehát 40 kilorol indulunk olyan 165 centivel...
2020. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%

Épp a napokban jutott eszembe egy tanfolyamtársam, aki vékony, de dús idomai vannak.

Ezt azért írom neked kifejezetten, kérdező, mert a keblek mérete nagyon sok esetben nem függ össze a testmagassággal, testsúllyal.


Én is hízni akartam, nálam ez 14-15 éves kor körül volt. Nem a mellméret miatt akartam hízni, hanem mindig mondták mások, hogy milyen vékony vagyok. Nagyon zavart akkor.


Volt egy barátnőm, aki azt mondta, hogy ne hízókúrázzam, hanem sportoljak. Nem hallgattam rá.

Azóta nagyon megbántam.


Személyes tapasztalat alapján így azt mondanám, hogy roborálódj, de ne hízókúrázz, mert az nem lesz jó.:(

Nekem sem volt.


Ismerkedj meg étrendekkel és életmódokkal, nézetekkel, legyél formás és egészséges - de ezt nem hízókúrával fogod elérni.

Ne borítsd fel a szervezet, hormonháztartás egyensúlyát.

2020. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!