Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog, hogy a nőgyógyászom megjegyzést tett a mellimplantátumomra?

Figyelt kérdés
Vizsgálat végén volt emlővizsgálat, ekkor mondta, hogy nem érti minek kellett szilikonokat berakatni (1 évvel ezelőtti vizsgálatkor még nem volt). Borzasztó megalázó volt, nem gonodolom, hogy ez lenne a dolga, hogy értékítéletet mondjon a melleimről. Magánrendelés, fiatal orvos, nem kevés pénzt szoktam otthagyni, így végképp nem ezt várnám. Ti hogy kezelitek az ilyesmit? Esetleg tapasztaltatok már ilyet?

2020. szept. 16. 12:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
59%

Szia, nekem is van implantom. Én még ilyet nem tapasztaltam, minden évben ultrahangra járok csak, ajánlom neked is ezt az opciót, velem ott mindig nagyon kedvesek.

A másik pedig: én biztos visszaszóltam volna, teljesen mindegy miért mondja, ilyet nem csinálhat, nem hatásköre ebbe beleszólni akkor sem ha pl. a vizsgálatot nehezíti.

Szerintem válts orvost, mert az ilyen jellegű vizsgálatok azért igencsak megkövetelik a bizalmat/szimpátiát és ezek után gondolom annyira nem szívesen mennél hozzá, ami teljesen érthető is.

2020. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
Sztem menj masikhoz, nem orvosilag szolt be, nem azt mondta h nehez vizsgalni v noveli az xy kockazatat hanrm h minek kellett? Ez szemelyeskedes.
2020. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kene beszolnia!


Ha a vizsgalatban zavarta volna, akkor azt normalisan elmondhatta volna.


De a legtobb doki nagykepu bunko.

2021. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!