Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két napig tartó menstruáció.....

Két napig tartó menstruáció.. Mi lehet az oka? Lennt leirtam részletesebben..

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogamzásgátlómból kimaradt két szem aztán a ciklus felénél jelentkezett pecsételő vérzés, barnázás, nem minden nap de a mensesig jelentkezett..a mensesem megjött időben, de más volt mint eddig..olyan volt mint a gyógyszer szedés előtt.. Hasfájás is volt.. De ez csak két napig tartott. Ez nagyon rövid idő szerintem..volt már így valaki? Tudom hogy a gyógyszer elfelejtésre nincs mentség, én voltam a buta, talán ez kavart be... Csak azért írtam ki hogy járt már e így valaki?

#menstruáció #fogamzásgátló #Ki maradt fogamzásgátlót
2020. szept. 19. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat igen, szerintem ez most kicsit bekavart. Mondjuk nekem gyogyszer mellett amugyis 3 napig tartott a menstruaciom, es gyenge verzesem volt nagyon, tehat ez onmagaban nem jelent semmit, azonban az idokozi pecseteles nagyon nem jo. Ha a kovetkezo honapban is jelentkezne ez, ugy, hogy nem hagysz ki egy szemet sem, akkor mindenkeppen fordulj orvoshoz. Viszont figyelj oda, mert a pecseteles azt is jelentheti, hogy nem ved megfeleloen a gyogyszer, szoval remelem hasznaltatok kiegeszito vedekezest.
2020. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt kiegészítő védekezés.. De ha baba lenne, szerintem nem jött volna meg... Vagy mégis előfordulhat??
2020. szept. 19. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat, csinalj egy tesztet.
2020. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes.Eleve ha tablettát szedsz,nem is menstruációd van,csak megvonásos vérzés ,és az ha terhes lettél kb 90 % ,hogy ugyanúgy jelentkezni fog ,maximum még kevesebb/rövidebb .
2020. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam erre is, teszteltem negatív, bár ez nem jelent semmit mert a korai terhességet nem igazán mutatja ki a teszt...úgyhogy nincs más mint várok még..figyelem a tüneteket, bár minél jobban figyelem annál jobban oda képzelem magamnak...
2020. szept. 20. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátom anyukájának 3 napig volt meg fogamzásgátló mellett, elment orvoshoz, 3 hetes terhes volt.

9 hónap múlva megszületett a párom.

Szerintem mindenképp csinálj később is tesztet.

2020. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 het mulva ismeteld meg, addigra ki kell, hogy mutassa, ha valoban terhesseg all fent. Ha negativ, akkor ezt most megusztad,de ha kihagysz egy szemet, vagy hanytal, hasmenesed volt, antibiotikumot szedtel, akkor kiegeszito vedekezes kell! Es ha pecsetelnel meg valamikor, akkor pedig gyogyszert kell valtani, mert nem ved megfeleloen.
2020. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, így lesz mindenesetre a nőgyógyászt mindenképp keresni fogom... Köszönöm
2020. szept. 20. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!