Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétcserélés zuhanyzáskor...

Betétcserélés zuhanyzáskor táborban, hogyan? Részletesebben lent

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek hétfőtől péntekig tartó táborba, és ma jött meg. Ott ugye zuhanyzás lesz, gondolom nem egyedül kell bemenni egyszerre. Hogy cseréljek így betétet? Mielőtt bemegyünk zuhanyozni, az always night tegyem be a bugyimba, és rejtsem el törölközőbe, majd zuhanyzás után a kádban vegyem fel gyorsan, és úgy szálljak ki? Mert ha nem így, mire elmegyek a wc-re végigcsorog a vér a lábamon. Ráadásul a húgom is ott lesz,11 éves, és neki nem tudnám elmagyarázni ezt. Az estét meg oldjam meg úgy, hogy egy sötét törölközőt beteszek alám, hogy ne kenjem össze az ágyat?

2015. jún. 26. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én koliban úgy oldottam meg, hogy a betétet betettem előre a bugyimba, ami estére kell. Wc-n kivettem az aktuálist, majd vattát tettem oda a zuhanyzóig bugyiba. Azt kidobtam gyorsan a kukába :D
2015. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
" húgom is ott lesz,11 éves, és neki nem tudnám elmagyarázni ezt" No ez baj. Neked mikor jött meg elöször?
2015. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én otthon így csinálom:

Fürdés előtt elmegyek a wc-re kidobom a használtat.Addig míg elérek a kádig berakok egy papírzsepit majd megfürdöm.(kádban fürdök de sosem lesz tiszta vér a víz.) Majd mikor kiszállok gyorsan megtörölközöm felveszem a bugyit amibe már előzőleg beragasztottam a betétet.

20/L

2015. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor csináljam meg a törölközőset, és vegyem fel a zuhanyzóban?:D
2015. jún. 26. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne körülményeskedj szerintem. És jó esetben a 11 éves húgod már tisztában van vele, mi az a menstruáció, hiszen a korosztálya egy része már érintett és minden bizonnyal hamarosan ő is az lesz, ne akkor érje sokk, mikor már vérzik.

A használt terméket ne nagyon lobogtasd, fürdés után meg úgyis tiszta fehérneműt veszel fel, abba nyugodtan belerakhatod az újat, nincs benne semmi undorító vagy cikis. Általában egymás közelében van a zuhanyzó és a wc, az alatt a pár lépés alatt kétlem, hogy tragédia történne, nyugi, simán ki tudod dobni a használtat is.

Az ágyat viszont terítsd le, mert az viszont kicsit kínos lenne tényleg, jobb biztosra menni és nem tönkretenni a matracot vagy valami. :)

2015. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

A húgod még nincs felvilágosítva? Van, akinek már 10 éves korában megjön...

Amúgy: tedd be előre a bugyiba a betétet. Zuhany előtt elmégy wc-re, hagyod, hogy jó sok vér kijöjjön. Akkor kibírja a zuhanyig. A hasadra ne folyass túl sok forró vizet, mert megindul a vér!!!

Gyorsan lezuhanyzol megtörlöd magad, és már húzod is fel a bugyit. Utána már nyugodtabb leszel, ha rajtad van.

2015. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy hónapja voltam 14, és 2014 febrárjaban jött meg. Itthon én is kádban fürdök, ott nem lesz véres semmi, de nekem a zuhanyzáshoz semmi tapasztalatom, főleg nem a betétizéhez. Utánanéztem a helyhez ahova megyünk, és ha jól értelmeztem van a faházaknak külön wc és fürdőszoba a házhoz építve :) és köszi a melegvizes tanácsot, igyekezni fogok hogy ne érjen oda meleg víz😃
2015. jún. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!