Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom. Ti hasonló...

Mi lehet a bajom. Ti hasonló cipőben? Endometrózis?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes e orvoshoz fordulnom a probémámmal. Mióta menstruálok nagyon erős vérzés és fájdalom kíséri. Évek ota. Szültem van egy kislányom. Utánna mikor visszállt a menzeszem szinte ömlött belőlem a vér super tampon plusz betét hogy ne ázzak át. Utánna javult fogamzásgátló tablettától. Egy hónapja pánikbetegséggel diagnosztizáltak de megjelent egy másik tünet. A hasam jobb oldalon alul tapintásra érzékeny székelés elött majdnem az ájulás kerülget lesápadok. Főleg akkor vagyok rosszul ha hasmenésem van. Azóta hangosak a beleim is. Nemtudom mi tévő legyek... Félek hogy nem vesznek komolyan. Néha székeléskor apró vérpöty van a wc papíron.

#probléma #endometriózis #ErősMenstruáció
2020. szept. 20. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Első sorban a nőgyógyász is belgyógyászhoz fog küldeni, valószínűleg meg fognak ultrahangozni. A hasüreget igen, egészen a gyomorszájig. Aztán kérhetnek teljes vérkép, különböző laborok. A vér miatt kalprotektin tesztet, hogy nem e Chron betegséged van, IBS, vagy hasonló belső, emésztőrendszeri dolog. Tudom, hogy ennek semmi köze a vérzéshez, de mivel nekem is nagyon fájt a hasam, köldököm, hozzáérésre is érzékeny , ezért először ott kezdtek kutakodni.

Ezen kívül a nogyogyasz nekem kert hormonvizsgalatot, hüvelyi ultrahang. Egyenlőre itt tartok én, de mivel nekem is a sok ver és fájdalom mellett a hasam is fáj, engem egyből a belgyógyászatra passzoltak, hogy ez nem nőgyógyászi probléma. Majd mikor ott minden negatív lett, ultrahang, teszték se mutattak semmit ami miatt bélbetegségem lenne, visszaküldtek a nőgyógyászhoz. Ott szintén tojnak rá. Hosszú évek elé nézel, ha ki akarod vizsgáltatni, és egyáltalán nem biztos, hogy a fizetős magán doki alaposabb lesz mint az SZTK-s.

Sok sikert és kitartást, és majd oszd meg hogy alakult a történeted. Jobbulást! 😇

2020. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húha.. Pedig szeretnék a végére járni a dolognak. Mindig ráparázok a rákszűrésre a nőgyógyászaton.. Volt hogy késszerű szúró érzést tapasztaltam sokszor. De nem csináltak vele semmit.
2020. szept. 20. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Márkus László nőgyógyász szakorvos válaszol kérdéseire.

válaszol kérdéseire.

Nőgyógyász válaszol - Protexin

protexin.hu › ... › Nőgyógyász válaszol

Érdemes lenne minnél hamarabb menni? ... napjától szedem rendesen ,görcsölök és erős vérzésem van amióta szedem .még van ... Normális ez az erős folyamatos vérzés? ... Már egy éve nem menstruálok,de 2 hónappal ezelőtt újra jelentkezett a ... Mit javasol Dr Úr? Nagyon sok orvosnál jártam már ezzel a problémával.

2020. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!