Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felfázás, vagy valami...

Ez felfázás, vagy valami fertőzés?

Figyelt kérdés

Két napja azt hittem, hogy felfáztam. Alhasi fájdalom, gyakori és fájdalmas vizelés, folytonos vizelési inger. Sokat ittam, hogy sokat tudjak pisilni, sok forró zuhanyt vettem, és másnapra már jól lettem. Így szokott lenni, már néhányszor volt rá példa, hogy felfáztam.

Most az az egy más, hogy amikor befejezem a pisilést, tehát utolsó cseppeknél, érzem a fájdalmat eléggé. A pisilés maga nem fáj, csak amikor abba hagyom. Ilyet még nem tapasztaltam.

Ez még a felfázás? Vagy esetleg valami fertőzés lehet? Épp nyaralok, tehát a fertőzést nem tartom kizártnak.


2020. szept. 23. 07:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A hólyaghurutot az e coli okozza, a felfázás szó egy téveszme. Nem véletlen, hogy antibiotikumot adnak erre. Ha felszáll a vesevezetékbe vagy a vesébe nagyobb gondot okoz.
2020. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!