Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tud valamit suliba mestruác...

Ki tud valamit suliba mestruációs fájdalom ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor faj a hasam emiazz a suliba és a gyogyszer néha nem segít.
2020. szept. 24. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A sulibaN ugyan azt kell tenni, mint a világegyetem többi pontján. Gyógyszert bevenni. Cataflam, Apranax, Analgesin, Nospa, Aglopyrin, Nurofen, Algoflex, stb.
2020. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Huhh hát először is milyen gyógyszert szoktál szedni? Mert elképzelhető, hogy ki kéne próbálnod egy másik fajtát/ vagy valahogy máshogy szedni. Egyébként, ha nagyon rosszul vagy, akkor vedd a pulcsidat vagy a kabátodat az öledbe, hogy melegítsd a hasad. Görnyedj össze kicsit, akár rá is dőlhetsz a padra, ha a tanárok nem szólnak rád. Valamint tudom, hogy borzasztóan fáj így tesizni, de néha segít ha futsz egy keveset, vagy ha ugrálsz (tudom, nagyon rosszul hangzik, és az elején tényleg nagyon fáj is, de egy idő után jobb).
2020. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, én a fájdalomcsillapítóhoz egy görcsoldót is bekaptam (akkor még nem volt Algoflex M, ennek ugyanaz lenne a lényege). Nekem ez így bevált. Havi 1 nap volt nálam ilyen.
2020. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vigyél fájdalomcsillapítót, és ha a görcsoldó nem segít, akkor majd az fog.
2020. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dorci1999 ***** válasza:
Valami jó pasi masszírozza át nagyon óvatosan a hasad alul meg a derekadnál picikét erősebben.
2020. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dorci1999 ***** válasza:
Csak vicceltem hahaha
2020. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz, nem normális, ha ennyire fáj
2020. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, tinédzser korban normális, gondolom a kérdező max gimnazista életkorban van.
2020. szept. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Általanos
2020. szept. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!