Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Herpesz ellen van valami...

Aranyos121 kérdése:

Herpesz ellen van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Aciklovir, Zovirax, citromfu tea
2020. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemi herpeszre orvos altal felirt tabletta-kura javasolt, ujra es ujra. Az elso megjeleneskor kis esellyel meggyogyit, de legalabb lenyomja a tuneteket. Razokeverek.

Hazi praktika sos vizzel, soval valo fertotlenites. De vigyazni kell masokra, kezzel kozvetitve is fertoz mindenfele szex nelkul. Mikor en elkaptam, a fulkagylom hatso oldalan jott ki.

2020. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: a számon jött ki a herpesz
2020. szept. 28. 20:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a nemi szervemnél
2020. szept. 28. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégis miért nők egészsége? Mi köze ennek ahhoz, hogy nő vagy vagy sem? A nők egészsége kategória azokra a dolgokra vonatkozik, amik anatómiai okok miatt csak nőkkel fordulnak elő (menstruációs problémák vagy hüvelyfolyás pl.).
2020. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem 2x volt herpesz a számon, nem volt más, csak sima arcszesz, azzal kenegettem 3 napig, csípett, nagyon fájt, de elmúlt, 10 éve azóta semmi jele nincs.
2020. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Akkor mégis miért nők egészsége? Mi köze ennek ahhoz, hogy nő vagy vagy sem?"


Mert valamire kattintani kellett és erre nyomtam

2020. szept. 28. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!