Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a hüvelygyu...

Miért nem múlik el a hüvelygyulladásom?

Figyelt kérdés

Kb fél éve fenn áll a hüvelygyulladásom. A bemenetnél érzek a végbél felöli oldalon égő érzést. Nem csak szex közben, napközben is. Folyásom normális, olyan mint mindig is volt. Fogamzásgátlót szedtem mikor előjött, emiatt abbahagytam, mert gondoltam hogy attól lehet. Kétszer jártam azóta nőgyógyásznál. Nem láttak semmi gyulladást, rákszűrés negatív (P2), tenyésztés nem mutatott ki kórokozót. Javasolásukra használtam: lactofeel, pimafucort, cikatridina kenőcs+kúp. Egyik sem használt. Most kezdtem el a Vagilact Q-t 3 napja, abban reménykedem de még nem érzek változást. Kérem, akinek volt hasonló tapasztalata segítsen. Hiába mennék újra orvoshoz, nem tudnak már mást mondani 😞. Itthon próbáltam kamilla ülőfürdőt, cickafark teát... nem hordok szoros bugyit, illatmentes mosószert+öblítőt használok... párommal a kapcsolatunk tökéletes ezt leszámítva, nagyon kitartóak vagyunk, de már nagyon el vagyok keseredve és nem tudom mit tegyek, hogy elmúljon ez a rémálom. 😞 már fél éve csak pettingelünk, mintha megint 16 éves tinik lennénk....

Kérem, aki tapasztalt hasonlót, segítsen! Köszönöm ( 23/L )



2020. okt. 10. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg természetgyógyásznál egy próba?
2020. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
P2 vel nem lehet gyulladásod.
2020. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es, nem igazán vagyok benne ebben a természetgyógyász hogyan tudna segíteni? Milyen kezeléssel? Akkupunktúra?


2-es, én nekem orvos mondta, hogy a P1 a normális, P2 gyulladásra hajlamos. És ez már nem az első problémám, csak ez az első amit nem tudunk kikezelni.

2020. okt. 10. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs hüvelygyulladásod, nyugodtan szexelhetnétek, ha segít síkosítóval. Kívülről kend be bármilyen otthon tartott hámosító krémmel.
2020. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Nem tudom pontosan, de szerintem időnként vlmi okból az alternatív gyógymódok tudnak segíteni, ha a gyógyszerek nem.
2020. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as, nem csak a szex-szel van gond, kb ülés közben meg séta közben is ég. Szárazsággal úgy gondolom nincs gond, bármilyen nedves vagyok úgyis fáj, még csak ha egy ujjról is van szó... illetve a cikatridina kenőcs tudtommal hámosít, de egy tubus elhasználása után se változott a dolog.

Köszi 1-es :)

2020. okt. 11. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem igazán vagyok benne ebben a természetgyógyász hogyan tudna segíteni? Milyen kezeléssel? Akkupunktúra?"

Táplálkozási tanácsadással. A British Medical Journal jelentése szerint 17 év szükséges ahhoz, hogy egy új ismeret bekerüljön az orvosi protokollba. Egy jobb természetgyógyász kínosan vigyáz arra, hogy mindig naprakész információkkal rendelkezzen.

Így első blikkre egyébként a dokid helyében megnézettem volna a kortizol napi szintjét, mert az ad iránymutatást az esetleges vékonybél problémákról.

2020. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem a keneteddel van ott gond hanem belül van valami elváltozás ami fáj? Már ha egy ponton fáj. Nekem volt gyulladasom de akkor viszketett és/vagy csípett volt hogy kívülről is látszott a gyulladás. Amúgy ennek semmi köze a p1 meg p2höz. P1el is lehet hüvelygyulladásod. Nekem is p2vel volt. Amúgy az teljesen normális. Ha van ott valami elváltozás azt nem látja az orvos. Próbáld kitapintani hol fáj pontosan és nincs e ott belül valami. Ki vagy betüremkedés, dudor stb. Lehet hülyeség de akár talyog is lehet. Egy ismerősömnek volt. Azon meg nem fog segíteni a gomba meg baktériumölő cucc. Azok közül amúgy a betadinos hüvelykúp a legjobb aztán gynophilus regenráló. Nekem nagyon bevált ez a kombó.
2020. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!