Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Edzéshez/sportoláshoz szoktato...

Edzéshez/sportoláshoz szoktatok tisztaságit/betétet használni?

Figyelt kérdés
Pl. h az izzadtság miatt ne legyen kényelmetlen?

2020. okt. 23. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2020. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Pont a betétbe lehet beleizzadni. Pár nap után érzem is, hogy irritálja a bőröm. Csak akkor hordok betétet, amikor megjön. Tisztaságit meg ha várható, hogy megjön, vagy még nem múlt el teljesen.
2020. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Oszt hova gondolod, hogy ragasztom, a hónom alá? :D
2020. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én igen
2020. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem, ha megvan is inkább tampont vagy kelyhet használok. A betét kényelmetlen és gyűlölöm azt a vérszagot amit lehet mellette érezni. Pláne sporthoz, csak bebüdösödik mert nem szellőzik meg jól beleizzadok.


Edzés után normális ember módjára zuhanyzom, és készülök tiszta válóruhával. Nyilván az átizzadt bugyit se veszem vissza. Duh.

2020. okt. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
En szoktam tisztasagit, de csak edzeshez, egyebkent nem.
2020. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem felesleges... ahogy felettem is írták bőrittitációt is okozhat és ha egy kiadós edzést csináltál a hajlatoknál ígyis-úgyis izzadni fogsz
2020. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, de én azért, mert van olyan mozdulatok, ugrálás-felülés, amitől nekem néha elcseppen a pisi.
2021. jún. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor használok edzésen betétet, amikor mensizek. Egyébként csak összeizadnám, annak meg nem túl sok értelme van. Mondjuk így is általában több benne az izzadság edzés végére, mint a vér, viszont azt a vért attól még fel kell fogni valahogy.
2021. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!