Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A férfi nyála megzavarja a...

A férfi nyála megzavarja a női hüvelyflórát, egy orál után?

Figyelt kérdés
Köztudottan sok baktérium van a szájban, nyálban. Miért kellene bírnia a hüvelynek minden héten egyszer / többször szeretkezés alkalmával a férfi nyálát? Hiszen az idegen baktérium flóra. Nekem mindig valami hüvelyi folyásom és egyéb hülye panaszaim vannak, ha férfi kényeztet és kerül bentre is nyál. Ezzel együtt azt is figyelni kell, hogy nekem ne nyállal síkosítson, az is fullra bekerül. Arra ott van a kvázi steril síkosító, "érdekes" attól semmi bajom!
2020. okt. 24. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen, megzavarja. Sajnos elég ritka az eseted.
2020. okt. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor talán szólj a partnerednek, hogy ne nyaljon, hanem használjatok síkosítót.
2020. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen ez volt az utolsó, hogy engedtem, hogy összenyálazzon, csak azért vetődött fel bennem a kérdés, mert eredetileg a női hüvelyflóra nem arra van kitalálva és egyáltalán nem kell tudnia elviselni és megküzdeni egy akkora baktérium adaggal, ami a szájban van, főleg így télen, vírusok mindenfelé. Most nem azt mondom, hogy onnan leszek náthás, de minden, ami nem odavaló, az igenis megzavarja a flóra egyensúlyát az arra érzékenyeknél.
2020. okt. 27. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
De azért te ki fogod elégíteni orálisan nem? :)
2020. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!