Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérjek időpontot vagy várjam...

Kérjek időpontot vagy várjam meg a havi baj végét?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék nőgyógyászhoz menni több problémával is. Viszont nagyon fáj a hasam úgy mintha megakarna jönni. Nem tudom,hogy mikor jön meg hiszen eléggé ingadozó még mindig nem állt be rendesen így nem tudom,hogy merjek-e holnap időpontot kérni az első vizsgálatomra. Vagy várjam meg amíg megjön és elmúlik. Nem tudom mit szólna ugyanis az orvos hozzá,hogyha visszamondanám,hogy bocs mégse jó mert megjött. Bizonytalan vagyok első alkalommal mennék így nem tudom mi a helyes döntés.Eléggé szarul van a hasam. Ti mit tennétek a helyembe?Elmernétek menni vagy a havi gondok utánra időzítenétek az orvost?Köszönöm szépen mindenkinek aki segít.
2020. okt. 25. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció után mennék. Az a biztos :)
2020. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.:)
2020. okt. 25. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt is megvizsgál, ha az a bajod, hogy nem múlik a vérzés, mert az sürgősségi probléma. Minden más esetben úgy kell időzíteni, hogy ne menstruálj.
2020. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!