Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitalis herpesz! Sos!! Mit...

Genitalis herpesz! Sos!! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A héten voltam nogyogyasznal, mert fájdalmas lett a huvelybemenetem, viszketéssel társult. Megcsinálta a tenyesztest, azt mondta, ha nem durvák a tünetek, most nem ir fel semmit, ki fogom bírni a 10 napot, mire megjon az eredmény.


Na de persze Murphy törvénye... tegnap óta hólyagos, fájdalmas, valami borzaszto... a hétvégén mar nem tudok visszamenni a dokihoz...


Hozzateszem, meg sosem volt genitalis herpeszem, viszont szajherpeszem 13 éves korom óta van es nemreg is előjott, igaz, kezelnem sem kellett, olyan gyorsan elmúlt magától (ami sosem szokott lenni, mindig kell Zoviraxot vennem, különben nem tagit)...

De mivel hólyagos, viszketessel, ego érzéssel indult, gondolom ez az.


Lenyeg a lényegben, hogy esetleg aki járt már hasonló cipőben, tud ajanlani valamit, amivel hetfoig enyhithetem ezt a szornyu fajdalmat? Neogranormonom van itthon, nem tudom, ez mennyire hasznal...


Nagyon el vagyok keseredve es hogy pont a nodoki latogatasa után történik ez ennyire durvan:(


Nagyon megkoszonom, ha írtok!


22/N



2020. okt. 29. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Zovirax (aciklovir) oda is megfelel, de a Neogranormon is segíthet.
2020. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neogranormonnal egesz este kentem, de most már hányingerem van a fájdalomtol... úgyhogy nem sokat ert :( veszek telviran krémet, hatha az segít valamennyire 😭 köszi a valaszt:)
2020. okt. 30. 11:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!