Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki hosszabb távot fut...

Ha valaki hosszabb távot fut a menstruációjának kezdete előtt pár nappal, akkor az befollyásolja a menzesz kezdetét? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 15:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Befolyásolja* elnézést elírtam
2020. nov. 3. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A sportolás, intenzív mozgás hat a hormonokra is.
2020. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És milyen iranyban? Hamarabb vagy később jön meg? Intenzívebb lesz vagy gyengébb?
2020. nov. 3. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En ugy tapasztaltam h rendszeres sporttal szabalyosabb a ciklusom.

Inkabb hamarabb jon meg nekem pl ilyenkor (30-35 nap kozt az atlagom, ha neha rendszertelenebbul mozgok es kevesebbet, akkor 35-40 is van)

Illetve menzesz 3.napjan vagyok a leginkabb csucson ami az edzest illeti, olyankor megy legjobban, egyeni csucsomat is pont akkor futottam felmaratonin. Ez csak erdekesseg, egyebkent sokaknal igy van.

Menzesz elott van par nap (illetve egy kb 24 oras “kapu” valamikor a menzesz elotti napokban, amikor meg rosszabbul megy a sport /nem tudod ugyanazt hozni mint maskor. Ez is sokaknal kimutathato.

2020. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Először is gratulálok a félmaratoni távod sikeres teljesítéséhez, óriási eredmény!

Másodszor pedig köszönöm a hasznos választ!

2020. nov. 3. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az intenzív sport elorebb hozza, viszont a folyamatos túl intenzív meg tolja és a mennyiség is nagyon csökken. (Futas, túra, konditerem)
2020. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: igen, ha túl intenzív az se jó...:) egy egyensúlyt kell megtalálni
2020. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!