Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nivea intim mosakodó megöli a...

Nivea intim mosakodó megöli a hüvelygombát?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
#5-ös, ugyan nem értek egyáltalán egyet a #4-essel, de neked sincs igazad, az intim mosakodónak semmilyen hatása nincs a hüvelyi PH-ra, sőt a benne lévő laktobacilusok sem érnek semmit, hiszen kívülről használod. Így #4-es is hiába használja, pont annyit ér, mintha papírzsebkendővel kezelne arcüreggyulladást.
2020. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem az 5-os vagyok, de 11-es, lehet benne igazsag, nem tudom, valojaban mennyit erhet, de en csak azt tudom, hogy amig tusfurdovel mosakodtam mindenhol, addig nagyon sokszor kuzdottem gombaval, szarazsag, diszkomfort erzessel, de amiota intim mosakodot hasznalok, ezek nem jottek elo. Szoval szamomra nagyon hasznos. De termeszetesen semmilyen kezelest nem helyettesit, ha mar megtortent a baj.
2020. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!