Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két napra megyek a Balatonhoz...

Két napra megyek a Balatonhoz és pont megjött. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Imádom a vizet,egyszerűen nem bírom ki nélküle.Zuhanyozni is sokáig szoktam,persze meg van rá a magyarázatom.Nyáron hűsít,télen felmelegít:)


Na szóval.

Holnap hajnalban megyek a Balatonhoz és csütörtökön estére jövök vissza.Nekem csütörtökön kellett volna megjönnie,bíztam benne,hogy késik 1 napot,erre most megjött:(

Annyira szeretnék bemenni a vízbe,hogy azt el sem tudom mondani.


Viszont van egy kis bökkenő:

Használtam már tampont,de csak minit,mert nekem az is bőven elég.Igen ám,de ugyan könnyen kijött mégsem volt teljesen tele.A következő tampont meg alig tudtam fetenni,mert fájt.Ezt hogy lehet kiküszöbölni?

Amúgy vízben még sosem használtam tampont.


Bemehetek a tamponnal a vízbe,vagy nem ajánlot?

Nem szeretnék fertőzést kapni,de annyira szeretnék úszni egyet a Balatonba.Idén már nem fogok eljutni oda,csak most:(


Tanácsok?Tippek?

Mit tegyek?

Légyszi részletesen írjátok le,hogy ti mit gondoltok erről és ha van a tapasztalataitokat a tamponnal való fürdéssel a Balatonban.

15/L


2010. aug. 10. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
tamponnal lehet úszni.. semmi bajod nem lesz. :)
2010. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi más megoldás nincs, csak a tampon. :( Én is utálom, viszont lehet vele úszni, meg mindnent csinálni, nagy biztonsággal. Úgyhogy próbáld ki újra!!! :)
2010. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem bemegyek a vízbe:)


És hogyan csökkenthetem a fertőzés veszélyét?

Viszek a strandra egy kis tusfürdőt és megmosom magam alul és kezet is mosok alaposan,majd kiveszem a tampont és felhelyezem az újat.Így kisebb az esélye a fertőzésnek,ugye?

2010. aug. 10. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
ja én is így szoktam. mikor megjött, attól felraktam a tampont és bementem a vízbe egész sokáig bent voltam, de utána rögtön letusoltam és újat raktam be. így nem lehet majd semmi bajod.
2010. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz probléma:D

Anyuval beszétem elmondtam neki,azt mondta,hogy én tudom,de vigyázzak majd.Amúgy ő nem jön.

2010. aug. 10. 15:12
 6/6 A kérdező kommentje:

Tesómnak is pont megvolt és úgy voltam vele,hogyha ő nem megy be a vízbe,akkor én is kibirom.

Azt mondta a szállón,hogy nem megy be.Leértünk a strandra lepakoltunk azt mondta,na én bemegyek:D


Úgyhogy én is voltam bent vagy 5x,de nem kaptam el semmi fertőzést hál'istennek!

2010. aug. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!