Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szag szex közben? 22L

Kellemetlen szag szex közben? 22L

Figyelt kérdés

Szex közben nagyon kellemetlen szagot érzünk. (Halszag)

Csak akkor érezzük amikor elmegy bennem a barátom (gyógyszert szedek). Miután megtörtént a szex utána kb 3 napig érzem magamon ,de már nem annyira intenzíven.

A folyásom tejfehér,habos kicsit..nem érzem büdösnek,mint szex közben. Nagyon nagyon gáz, orvoshoz elfogok menni mindenképpen. Valaki tud valami tanácsot előre?



2020. nov. 19. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Elég gusztustalan hogy ezzel még nem mentél orvoshoz és még dugsz is :S
2020. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%
Ez szerintem a test nedv
2020. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadon nem érzed, csak akkor érzitek, amikor a pasid belédélvez, akkor nem gyanús, hogy nem te vagy büdös, hanem ő? :D
2020. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, lepontozhatod a válaszadókat, akkor is igazuk van! Már rég orvoshoz kellett volna menned ezzel, a szexet meg hanyagolni amíg fenn áll ez az állapot. Mondjuk már biztos megfertőződött a barátod is, és most szépen adogatjátok egymásnak oda-vissza. Mindenki tudja, hogy a szex nem a legsterilebb dolog a világon, de komolyan egyikőtöknek sincs annyi igénye, hogy így ne dugjatok?
2020. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nő létedre eléggé gusztustalan a stílusod, már ha valóban nő vagy. Nem csodálkozom szexben is ilyen a tested, ha belsőd is az.
2020. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

🤮

🤮

2020. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
64%
El hányom magam, de most legalább nem a piatol 😒🤢
2020. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
A halszag a fertőzés jele. De hogy eddig miért nem mentél ezzel orvoshoz 22 évesen azt nem értem. Undorító.
2020. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindkettőtöket ki kell vizsgálni szerintem, kérjetek std szűrést. Súlyos fertőzés jele is lehet, ami később meddőséget is okozhat akár.
2020. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet, hogy az állott sperma szagát érzitek? Régen az exem belém élvezett párszor, és nekem akár 24-48 órán át képes volt kisebb-nagyobb adagokban, hüvelynedvvel keveredve csorogni, és nem volt jó szaga.

Azóta nem élvezett belém senki, és soha nem volt semmilyen fertőzésem és igényes is vagyok magamra odalent.

2020. nov. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!