Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől az aranyértől csak...

Ettől az aranyértől csak műtéti úton szabadulhatok meg? Vagy mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rendszeressé, heti szintűvé alakult az aranyeres problémám ami előtte kb szökőévente fordult elő.

A babám 6 hónapja született császárral, úgyhogy a szülés miatti körülmény nem lehet ennek oka. Ami érdekes, hogy terhesség alatt 1x nem volt gondom aranyérrel, mindennap volt székletem. Azt furálom, hogy most is hiába van mindennap székletem akkor is ez van. Érzek egy olyat mintha megkarcolnának belül és mikor megtörlöm magam akkor picit véres is a papír. Pedig nem kell erőlködnöm. Van hogy idegentest érzetem van utána egy jó darabig.


2020. nov. 23. 07:46
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Orvoshoz menj el vele és kiderül mi okozza, lehet ez végbélrepedés is.
2020. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön műtétre gondolni. Vegyél aranyér elleni krémet, és igyál több vízet, egyél sok zöldséget.
2020. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A babámat még szoptatom így akármit nem is használhatnék. Ami itthon van aranyérre való krém azt meg szoptatás alatt nem lehet használni.


Utána olvastam a végbélrepedésnek is. Jobb lett volna ha nem, mert már be is diagnosztizálom magamnak a daganatot. 😬🙈 pedig még csak 27 leszek.


Csak nem értem hogy mégis hogyan alakult ez ki így? Hisz pont ez az hogy mindennap van székletem erőlködés nélkül és amúgyis sok vizet ittam az utóbbi hónapokban a szoptatás miatt.

Keresek magánorvost, a koronavírus miatt csak dolgoznak még, vagy nem tudom...

2020. nov. 23. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne olvasgass! A problémád általános, és elmondásod szerint nem is súlyos. A patikában segítenek.
2020. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!