Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körülbelül 3 hónapja használok...

Körülbelül 3 hónapja használok tampont, jelenleg is menstruálok,de attól félek, hogy esetleg kettőt helyeztem fel, szóval hogy elfelejtettem kivenni a használtat és úgy raktam be újat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap jutott ez valahogy eszembe,azóta most betétet hasznalok. Tiszta kézzel felnyultam kétszer is, de semmit sem éreztem. Lehet csak túl aggódom magam, eléggé stresszes időszakom van,és alapból képes vagyok ragorcsolni minden aprosagra. Szerintetek lehet hogy tényleg fent maradt vagy csak tulgondolom? Érezném ha ott lenne?

2020. dec. 3. 21:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

figyu tényleg nyugodj benn hatalmas nagy probléma nem történhet! Nyugodj meg és tényleg menj el a fürdőszobába, alaposan mossál kezet vagy akár zuhanyozz le és próbálj meg felnyúlni az ujjaddal elvileg érezni fogod hogy valahol elakad az ujjad vagy most bocsánat ha bután fogalmazok..Ha nem érzel ott semmit ami a tamponra emlékeztet, akkor tuti nincs ott.

[link]

Tessék ezt olvasd el ha megnyugtat.

De tényleg tuti éreznéd ha fenn lenne, hát amikor én pl meg akarom igazítani a tampont amit nem kényelmesen helyeztem fel, akkor mindig szoktam érezni hogy hol van a tampon vége, ahogy benyúlok érte már elnézést a kifejezésért...

Nyugodj meg kicsit, és tényleg akár próbálj visszaemlékezni arra , hogy kiszedted vagy sem.

Illetve ha ennyire nagyon félsz, akkor miután kijössz a karanténból , menj el nőgyógyászhoz.

De szerintem nem lesz rá szükség..:)

Amúgy nem hinném, hogy olyan mélyre fel tudnád nyomni, hogy ne érezd hol van.

Ez ahogy írtam is, és ahogy ez a kishölgy is írja itt amit belinkeltem,hogy akkor kerülhet fel mélyebbre ha élsz szexuélis életet is, de akkor sem megy fel a hasüregbe..:D mármint érted..azt írják interneten is , hogy előbb-utóbb éreznéd, hogy baj van ha fenn maradna..

A toxikus sokk szindróma miatt lehet esetleg veszélyes de az nagyon nagyon ritka..

2020. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

az valószínűleg a méhnyakad...én 34 éves létemre nem voltam benne sosem biztos, hogy azt érzem vagy sem..:D de valószínűleg azt érezted.

Még nem szült nőknél a méhnyakat tapintásra orrhegyhez szokták hasonlítani. Kemény, kicsit hegyes és a méhszáj pont szerű kis nyílás a közepén.

2020. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Azóta próbáltál valamit?
2020. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanaz. Tampon sehol, se madzag, csak amit a 12-es válaszoló írt azt érzem.
2020. dec. 3. 23:27
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs bent. De el is mehetsz nőgyógyászhoz hogy teljesen megnyugodj:)
2020. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

nincs fent ha nem érzed

én is jártam így é ski tudtam nyomni vgy hogy mondják

2020. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Minden okés? :)
2020. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
"Kerestem" azóta is, de nem találtam és semmi folyásom és egyéb tünetem sincs szóval valószínűleg csak feleslegesen idegesitettem magam. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! (:
2020. dec. 10. 21:34
 19/21 anonim ***** válasza:
12%
nem értem azt aki tampont használ. én csakis betétet használok.tudom kényelmetlen de ki kell bírni ez a női élet velejárója. én 15 éve mensizek de soha eszembe nem jutott tampont használni.sokkal biztonságosabb és egészségesebb a betét. az esti átázást meg lehet oldani vastag hosszú betéttel feszes bugyival cicanacival ami tudjuk ez a cucc így eléggé kényelmetlen. nappal pedig hogy ne lássák a fenéknél ajánlom a szoknyát. a harinaci úgyis feszes így nem mozdul el a betét a szoknya felette meg ápol és eltakar ráadásul csinos is viszont ez is kényelmetlen.mindezek mellett és annak ellenére hogy ilyen napokon a pocim is görcsöl szeretek nő lenni és szeretem megélni a nőiességemet.örülök hogy nőnek születtem az összes kényelmetlenséggel gyengeséggel együtt
2021. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj 19es, de ki az anyám kérdezte, hogy te mit használsz, és, hogy mi az egészséges? Minek okoskodsz? Talán azért, mert tudat alatt szívesen kipróbálnád te is, mivel unod már a sok átázást, aggodalmat ami a betéttel jár? Vagy csak mert fényezni akarod magad? A tampont azért találták ki, hogy használjuk. Ha te betét párti vagy, hát legyél, de senki az ég világon nem kérdezte, ahogy azt sem, hogy mi az egészséges. Nem is értem honnan jött. Ha elmész egy boltba, és meglátod, hogy egy nőnek tampon van a kosarában, te kiosztod, hogy ennek mi értelme, és hogy a betét egészségesebb, szóval azonnal használja azt? Vagy az összes olyan kérdés alá oda fogod írni ezt, ami a tamponról szól?
2021. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!