Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körülbelül 3 hónapja használok...

Körülbelül 3 hónapja használok tampont, jelenleg is menstruálok,de attól félek, hogy esetleg kettőt helyeztem fel, szóval hogy elfelejtettem kivenni a használtat és úgy raktam be újat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap jutott ez valahogy eszembe,azóta most betétet hasznalok. Tiszta kézzel felnyultam kétszer is, de semmit sem éreztem. Lehet csak túl aggódom magam, eléggé stresszes időszakom van,és alapból képes vagyok ragorcsolni minden aprosagra. Szerintetek lehet hogy tényleg fent maradt vagy csak tulgondolom? Érezném ha ott lenne?

2020. dec. 3. 21:36
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
19-es, igen lehet biztonságosabb, de nekem olyan erős vérzésem van, hogy a normál tamponnal 2 óra alatt átázok, betétből meg kb pelenkát kéne használnom, úgyhogy nagyon örülök,hogy te kényelmesen elvagy a betéteddel, szívesen cserélnék veled, de nekem ez jutott. De ha még ezek után sem érted miért használom akkor nagyon tudom sajnálni. Én sem azért használom mert olyan jó...
2021. jan. 4. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!